• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 352

15884677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27708975 15884677 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOpisNAJNIŻSZA CENA NA RYNKU za m2 mieszkań 3 trzypokojowych zlokalizowanych ma bliskim Felinie Lublin ul.UrbanowiczaNOWE mieszkanie 3 pokojowe w układzie (3P+AK) w nowym budownictwie w nowym budownictwie w...

Lublin (Felin) (Lubelskie, gm. Lublin)

429 000 PLN (8 938 zł/m2)

3
-
48 m2
2027
15884271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698387 15884271 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 70 m², położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Hetmańskiej w Lublinie.Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i inwestora poszukującego lokalu pod w...

Lublin (Czuby północne) (Lubelskie, gm. Lublin)

670 000 PLN (9 571 zł/m2)

3
1
70 m2
1990
15857518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27122930 15857518 Na sprzedaż bardzo przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, przy ul. Jana Sawy 5 w Lublinie.Opis nieruchomości:- Powierzchnia: 76 m²- Liczba pokoi: 4 (w tym salon oraz 3 sypialn...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

758 000 PLN (9 974 zł/m2)

4
1
76 m2
1994
15836743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719459 15836743 Oferujemy Państwu przestronne lokale mieszkalne położony na I piętrze domu jednorodzinnego w miejscowości Wólka, w gminie Wólka, województwo lubelskie Lokal mieszkalny Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 76,4...

Wólka (Lubelskie, gm. Wólka)

599 000 PLN (7 882 zł/m2)

3
-
76 m2
2026
15828151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633343 15828151 Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 111,93 m² zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Lublina Śródmieściu, przy ul. Skłodowskiej-Curie. To propozycja dla osób, które cenią centrum miasta, klimat przedwojennej kamienicy oraz ponad...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 480 680 PLN (12 038 zł/m2)

4
2
123 m2
1940
15881336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629077 15881336 Burmistrz Miasta Świdnikogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony1. Na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 12 o powierzchni użytkowej 49,30 m2, położonego na III piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym o IV kondygnacjach nadziemnych, całkowicie p...

Świdnik (Lubelskie, gm. Świdnik)

325 000 PLN (6 592 zł/m2)

2
-
49.3 m2
-
15280191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka gotowa do zamieszkania 29,35m2 14607064 15280191 W sprzedaży kawalerka o powierzchni 29,37 m2 usytuowane na parterze w 3 piętrowym, bloku „Trześniowska Park” przy ul. Kminkowej 8.  Mieszkanie składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w kuchenkę indukcyjną, lodówkę, mikrofaló...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

429 000 PLN (14 793 zł/m2)

1
1
29 m2
2022
15736897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 4‑pokojowe mieszkanie z ogromnym balkone 24882604 15736897 Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum, ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni użytkowej 78 m² w ka...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

900 000 PLN (10 714 zł/m2)

4
1
84 m2
2019
15760998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25370234 15760998 Oferuję do sprzedania przestronne mieszkanie mieszczące się w Białej Podlaskiej przy ul. Łukaszyńskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 66,60 m2, dodatkowo przypisana jest piwnica o powierzchni ok. ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

392 940 PLN (5 900 zł/m2)

3
-
66.6 m2
1978
15782244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25838615 15782244 Na sprzedaż lokal użytkowy zaadaptowany na mieszkanie 2 pokoje, suterena, pow. - 43,81 m 2 + pomieszczenie gospodarcze 2,6 m² + piwnica 3,11 m 2 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 43,81 m², zlokalizowany w ...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

250 000 PLN (5 814 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15743779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25018801 15743779 Jeśli szukasz swojego miejsca do życia w uzdrowiskowej miejscowości, to mieszkanie jest idealnym rozwiązaniem. Niski czynsz (128 zł), niecały 1 km od Parku Zdrojowego, bez względu na to czy chcesz zamieszkać tu na stałe, czy traktować to jako miejsce...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

235 000 PLN (7 833 zł/m2)

1
1
30 m2
1992
15876458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27538917 15876458 Nowoczesne apartamenty o powierzchni 73 m  - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Położone w cichej, spokojnej okolicy w Jakubowicach Konińskich, w zabudowie jednorodzinnej, zapewniają komfort, prywatność i funkcjonalność. To wyjątkowa oferta...

Jakubowice Konińskie (Lubelskie, gm. Niemce)

630 000 PLN (8 630 zł/m2)

3
1
73 m2
2025