• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 352

15870087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Ponikwoda 27418920 15870087 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCMam do zaoferowania mieszkanie z dwustronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji.Mieszkanie  o powierzchni 64,28 mkw. w skład którego wchodzi:Salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok 20,53 mkw. z wyjście...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

629 944 PLN (9 843 zł/m2)

4
1
64 m2
2025
15846515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na Czechowie 26888224 15846515 Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. ZelwerowiczaMieszkanie nr KB2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z:salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 33,76  mkw. z wyjściem na balkon.sypialnia 11,64 mkw.s...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

745 000 PLN (10 797 zł/m2)

3
1
69 m2
2025
15846513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie przy Olimpie 26888221 15846513 Kupujący nie płaci prowizji.Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 41,93 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy.Ostatnie mieszkanie o powierzchni do 45 mkw. znajdujące się na wyższej kondygnacji.Na pow...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

535 000 PLN (13 049 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15846512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na koniec 2025 roku 26888220 15846512 Tylko Teraz! SUPER Oferta!Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 44 - 3 -pokojowego o powierzchni 54,24 m2Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCZakup bezpośrednio od deweloperaMam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

541 858 PLN (10 034 zł/m2)

3
1
54 m2
2025
15846430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania gotowe do odbioru 26887372 15846430 Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na piętrze 3 inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego.Mieszkanie nr B1.1.12 o powierzchni 43,09 mkw, składa się z:salonu z aneksem k...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

472 017 PLN (10 977 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15704127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24256488 15704127 Mieszkanie na sprzedaż Aleja Tysiąclecia, Biała Podlaska!Funkcjonalny układ, świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Lokal o powierzchni 57,6 m² znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlon...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

320 000 PLN (5 614 zł/m2)

4
1
57 m2
1970
15812067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26458810 15812067 REZERWACJA !Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Kopernika, Biała PodlaskaNa sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,30 m², położone w zielonej i spokojnej części miasta, przy ul. Kopernika. Lokal z dużym potencjałem aranżacyjny...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

319 000 PLN (4 908 zł/m2)

1
-
65 m2
1986
15664400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23551153 15664400 Na sprzedaż ładne mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Kościuszki w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 45,66m2 , położona jest na 3-cim piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-Sypialnia-Kuchnia z jadalnią...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

290 000 PLN (6 444 zł/m2)

2
1
45 m2
1978
15648221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23249524 15648221 Mieszkanie na sprzedaż – Terespol, ul. SienkiewiczaNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57,31 m², położone na 2. piętrze w zadbanym 3-piętrowym budynku. Lokal posiada dwustronną ekspozycję, co zapewnia doskonałe doświet...

Terespol (Lubelskie, gm. Terespol)

372 000 PLN (6 526 zł/m2)

2
1
57 m2
2012
15723428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24633478 15723428 Mieszkanie w stanie deweloperskim 5 piętro Duży balkon loggia Bez czynszu Nowe budownictwoNa sprzedaż mieszkanie w nowym bloku z windą, położone na 5. piętrze.Stan deweloperski wyburzone ściany , gotowy projekt aranżacji wnętrza (w cenie). Możli...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

384 000 PLN (6 400 zł/m2)

3
1
60 m2
2024
15864434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27267302 15864434 Oferuję do sprzedania mieszkanie położone w Białej Podlaskiej przy ulicy Witolda Pileckiego.Mieszkanie składa się z:• korytarz 13,39 m²• łazienka 4,16 m²• pokój 13,76 m²• pokój 14,94 m²• pokój 9,84 m²• salon z aneksem kuchennym 25,58 m²• wc 1,85 m²W ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

776 736 PLN (9 300 zł/m2)

4
-
83.52 m2
2020
15858492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie wykończone pod klucz 27150041 15858492 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCZdjęcia przedstawiają realny stan wykończenia.Do zaoferowania mamy wykończone pod klucz, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 63,16 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej.Dostępne jest j...

Lublin (Szerokie) (Lubelskie, gm. Lublin)

808 448 PLN (12 833 zł/m2)

3
1
63 m2
2025