• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 593

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15882234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27658590 15882234 Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny gotowy do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 110.68 m² z ogrodem i garażem na osiedlu kameralnym w Rakowiskach!Układ pomieszczeń:Parter (powierzchnia użytkowa 52.56 m²):- salon z aneksem kuchennym - 23,97 m²,-...

Rakowiska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

890 000 PLN (7 607 zł/m2)

5
1
117 m2
2025
15868262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27369879 15868262 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej.Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

250 000 PLN (7 576 zł/m2)

1
1
33 m2
1969
15872339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490607 15872339 Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej.Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą:-Salon-Pokój-Kuchnia-Łazienka-PrzedpokójDo mieszkania przynależy również duża piwn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

233 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
36 m2
1957
15869116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401304 15869116 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m², zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie.Lokal składa się z:- trzech niezależnych pokoi- osobnej, widnej kuchni- łazienki- przedpokojuMieszkanie jest w stanie do zamieszkania,...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15865693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27304860 15865693 Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej JadwigiOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m², położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.Mieszkanie składa się z:4 ustawnych pokoioddzielnej kuchniłazienki...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

425 000 PLN (5 903 zł/m2)

4
1
72 m2
1989
15862012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221067 15862012 Nie przegap tej wyjątkowej okazji! To mieszkanie łączy funkcjonalność, komfort i świetną lokalizację, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno do  zamieszkania, jak i jako inwestycja.Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powi...

Lublin (Węglin południowy) (Lubelskie, gm. Lublin)

760 000 PLN (12 881 zł/m2)

3
1
59 m2
2016
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997