• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 431

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15433276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek przy Wiśle 18429102 15433276 Na sprzedaż obiekt 1305 m2 z 2000 r., posadowiony na działce 8600 m2, Paprotnia.Idealny na dom opieki seniora, ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy, dom dziecka. Możliwa adaptacja na cele mieszkaniowe lub ośrodek jazdy konnej.Obiekt...

Paprotnia (Lubelskie, gm. Stężyca)

1 670 000 PLN (1 280 zł/m2)

10
-
1305 m2
-
15706044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24297141 15706044 Przedstawiamy nowy obiekt wystawiony na sprzedaż w Lublinie. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji — przy ul. Nałęczowskiej, w południowej części Lublina. Wjazd do Lublina ze strony Nałęczowa. Obszar ten łączy wygodny do...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

8 850 000 PLN (2 423 zł/m2)

12
-
3652 m2
1995
15894135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27926562 15894135 Dom piętrowy wolno stojący , wybudowany z cegly w latach czterdziestych, obecnie po kapitalnym remoncie. Nowa konstrukcja dachu oraz jego pokrycie, nowa instalacja elektryczna, instalacja grzewcza z kotłem , nowe kuchnie i łazienki, nowe okna i drzwi...

Sabaudia (Lubelskie, gm. Tomaszów Lubelski)

520 000 PLN (4 727 zł/m2)

5
-
110 m2
1947
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973
15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15824862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633255 15824862 Dom 120 m² z działką 1000 m² 520 000 złNa sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m², położony na wydzielonej działce 1000 m² (10 arów). Do pozostałej części nieruchomości zostanie wykonany drugi, niezależny wjazd z ulicy. Ofer...

Łazy (Lubelskie, gm. Łuków)

520 000 PLN (4 333 zł/m2)

4
2
120 m2
1975
15873993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27517886 15873993 Na sprzedaż mieszkanie Radzyń Podlaski, ul. KockaOferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m², usytuowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie nadleśnictwa.Układ pomieszczeń:dwa ustawne, jasne pokoje,oddzielna ...

Radzyń Podlaski (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

300 000 PLN (5 769 zł/m2)

2
1
52 m2
1985
15894112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27925442 15894112 Oferta sprzedaży działki budowlanej w Dominowie ul. Platynowa pow. 1500 m Podstawowe informacje: - Powierzchnia działki: 1500 m - Cena: do negocjacji (z możliwością atrakcyjnych ustaleń) - Lokalizacja: Dominów gm. Głusk - Dostęp: utwardzony dojazd...

Dominów (Lubelskie, gm. Głusk)

377 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15885314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723673 15885314 Mieszkanie  w Lublinie przy ul. Odlewniczej, 2-pokojowe, o powierzchni 36,7m, na II piętrze w bloku IV-piętrowym. Ogrzewanie oraz woda ciepła z sieci miejskiej. Jeden pokój przechodni. Popularna, zielona dzielnica, blisko plac zabaw, szkoła i skle...

Lublin (Tatary) (Lubelskie, gm. Lublin)

312 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
36 m2
1960