• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 409

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973
15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15870187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27422903 15870187 Działka inwestycyjna o powierzchni 110 000 m2, zlokalizowana w miejscowości Czerniejów. Nieruchomość przeznaczona pod realizację inwestycji w zakresie:* farmy fotowoltaicznej* magazynów energiiDziałka stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów z sek...

Czerniejów (Lubelskie, gm. Jabłonna)

1 998 000 PLN (18 zł/m2)

-
-
110000 m2
-
15888823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829269 15888823 Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego klimatyzowanego w Mikłusach o pow. 60 m2 na działce o pow. 2600 m2 Dom po gruntownej modernizacji w 2016 roku - klimatyzowany, elewacja oraz poddasze ocieplone styropianem i wełną, wymienione zostało: poszycie da...

Mikłusy (Lubelskie, gm. Trzebieszów)

480 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
60 m2
1979
15894916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27951922 15894916 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9100 mkw położona w miejscowości Tomaszowice Kolonia  z możliwością podziału do 9 odrębnych działek budowlanych. Opis nieruchomości: - Powierzchnia : 9100 mkw  - Media : prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz...

Tomaszowice-Kolonia (Lubelskie, gm. Jastków)

1 650 000 PLN (181 zł/m2)

-
-
9100 m2
-
15885318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27723667 15885318 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,6 m na osiedlu Mickiewicza, w popularnej dzielnicy LSM, przy ul. Wallenroda - miejscu, które łączy świetne połączenia komunikacyjne z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie z balkonem, składa się z jasnej ku...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

315 000 PLN (11 250 zł/m2)

1
1
28 m2
1970
15894917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27951924 15894917 Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu o pow. 130 m2 położonego w urokliwym miejscu, zaledwie 6 km od Nałęczowa i 18 km od malowniczego Kazimierza Dolnego. Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla osób ceniących spokojne otoczenie, bliskość natury i f...

Kębło (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

1 400 000 PLN (10 769 zł/m2)

5
2
130 m2
2024
15146335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
UNIKAT: Historyczny Dworek z 1911 roku w Sercu Pol 10959794 15146335 UNIKAT: Historyczny Dworek z 1911 roku w Sercu Polesia - AdampolZ ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną w malowniczej miejscowości Adampol (woj. lubelskie). To miejsce, gdzie historia z poc...

Adampol (Lubelskie, gm. Wyryki)

990 000 PLN (3 113 zł/m2)

6
2
318 m2
1911
15848770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26947643 15848770 Inwestycja z gotowym projektem i pozwoleniem – Łubcze, woj. lubelskieNa sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o ponadprzeciętnym potencjale – budynek po byłej Szkole Podstawowej z projektem rozbudowy i zmianą sposobu użytkowania na dom opieki dla osób s...

Łubcze (Lubelskie, gm. Jarczów)

1 320 000 PLN (812 zł/m2)

11
-
1625 m2
1991