• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 682

15891042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885825 15891042 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1413 m, położona w malowniczych Sieprawicach, w gminie Jastków. To wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy z łatwym dostępem do miasta. Lokalizacja i dostępność D...

Sieprawice (Lubelskie, gm. Jastków)

179 000 PLN (127 zł/m2)

-
-
1413 m2
-
15891046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27885824 15891046 Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej w własnym stawem o pow. 4500 m2 (45 ar) nad jeziorem Sumin gm Urszulin. Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową działkę rekreacyjną posiadająca dostęp do własnego stawu, możliwość zabudowy rekreacyjnej, id...

Sumin (Lubelskie, gm. Urszulin)

460 000 PLN (102 zł/m2)

-
-
4500 m2
-
15891027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885805 15891027 Na sprzedaż działka budowlana i inwestycyjna o powierzchni 145 mkw. Działka o wymiarach 10 m szerokości i 14,5 m długości. Na jej terenie dostępne są media - prąd oraz wodociąg Ta oferta dostępna jest WYŁĄCZNIE za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI C...

Bychawa (Lubelskie, gm. Bychawa)

119 000 PLN (821 zł/m2)

-
-
145 m2
-
15891032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27885814 15891032 Działka rekreacyjna o powierzchni 6000 mkw. (0,60 ha), w pierwszej linii zabudowy, w malowniczej okolicy, położona na obrzeżach Woli Uhruskiej. Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach boków ok. 66 x 94 mkw. Opis nieruchomości: - Około 1700...

Wola Uhruska (Lubelskie, gm. Wola Uhruska)

150 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15891052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885811 15891052 Marzysz o wyjątkowej działce, która łączy w sobie bliskość natury z możliwością inwestycyjną? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy nieruchomość budowlaną, składającą się z dwóch działek o nr 420 i 421, o łącznej powierzchni około 10 500 m, w cało...

Uściąż (Lubelskie, gm. Karczmiska)

380 000 PLN (36 zł/m2)

-
-
10500 m2
-
15891044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885810 15891044 Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3 459 m, z szerokością 32 metrów, położona w malowniczym Łuszczowie Pierwszym. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do natury i jednocześnie blis...

Łuszczów Pierwszy (Lubelskie, gm. Wólka)

349 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
3459 m2
-
15891038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885799 15891038 Działka budowlana o powierzchni 3000 mkw. w malowniczej okolicy, położona ok. 1700 m od jeziora Białego, w Okunince. Dojazd do działki drogą gminną, mały odcinek drogą własną. Prąd na działce, do wykonania własne ujęcie wody. W pobliżu domki le...

Okuninka (Lubelskie, gm. Włodawa)

300 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15891054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27885828 15891054 Działka rekreacyjna o pow 1000 m2 w malowniczej i spokojnej części jeziora Sumin   Lokalizacja i dostępność Działka usytuowana jest w spokojnej okolicy Sumin, w gminie Urszulin, z bezpośrednim dostępem do utwardzonej drogi publicznej.  Charakterystyk...

Sumin (Lubelskie, gm. Urszulin)

110 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15891033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885822 15891033 Na sprzedaż działka budowlanausługowa o powierzchni 1500 m (15 ar)  położona w Kozubszczyźnie gm. Konopnica Lokalizacja i dostępność - Położona w centrum Kozubszczyzny w otoczeniu lokali usługowych  oraz zabudowy jednorodzinnej, ok 50 m od Urzędu Gmi...

Kozubszczyzna (Lubelskie, gm. Konopnica)

399 000 PLN (272 zł/m2)

-
-
1469 m2
-
15891056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27885812 15891056 Przedstawiamy ofertę sprzedaży siedliska z domem o pow. 80 m2 i zabudowaniami gospodarczymi, na działce o powierzchni 5181 m, usytuowanego w malowniczej miejscowości Siennica Różana - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Krasnymstawem. To i...

Siennica Różana (Lubelskie, gm. Siennica Różana)

315 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
5818 m2
-
15891031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27885806 15891031 Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i chcesz zamieszkać w spokojnej, malowniczej okolicy? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy siedlisko o powierzchni 120 m usytuowane na urokliwej działce o powierzchni 20 arów, z dodatkow...

Ogrodniki (Lubelskie, gm. Tuczna)

285 000 PLN (2 375 zł/m2)

-
-
120 m2
-
15891043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885801 15891043 Działka o powierzchni 21100 mkw. (2,11 ha), w pierwszej linii zabudowy, w malowniczej okolicy, położona ok. 3 km od Woli Uhruskiej w miejscowości Stanisławów. Działka jest w kształcie zbliżonym do trójkąta prostokątnego o wymiarach boków ok. 250 x 19...

Stanisławów (Lubelskie, gm. Wola Uhruska)

178 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
21100 m2
-