• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 697

15885661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27736645 15885661 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sumin, na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Nieruchomość o powierzchni 0,1872 ha, numer ewidencyjny 1611, o regularnym kształcie i wymiarach, sucha, niepodmokła. Działka posiada zapewni...

Sumin (Lubelskie, gm. Urszulin)

177 000 PLN (95 zł/m2)

-
-
1872 m2
-
15885662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27736644 15885662 Na sprzedaż ogrodzona działka budowlana położona w miejscowości Sumin, na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Nieruchomość o powierzchni 0,1132 ha, numer ewidencyjny 1610, o regularnym kształcie i wymiarach ok. 37 x 30 m. Teren suchy przez ...

Sumin (Lubelskie, gm. Urszulin)

217 000 PLN (192 zł/m2)

-
-
1132 m2
-
15877893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27583796 15877893 Na sprzedaż działka o powierzchni 5900 m2, położona w miejscowości Nowodwór Piaski, gm. LubartówDziałka w kształcie trójkąta o wymiarach około 107m103m148m, nieogrodzona, usytuowana przy drodze asfaltowej.Według miejscowego planu zagospodarowania prz...

Nowodwór-Piaski (Lubelskie, gm. Lubartów)

199 000 PLN

-
-
5900 m2
-
15877942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27585737 15877942 Na sprzedaż działka składająca się z dwóch numerów o łącznej powierzchni 3,16 ha położona w miejscowości Serniki.Teren idealny pod budowę obiektów o charakterze przemysłowym czy też do prowadzenia działalności gospodarczej lub fabrycznej. Działka o ...

Serniki (Lubelskie, gm. Serniki)

6 320 000 PLN

-
-
31600 m2
-
15883926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27685202 15883926 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1358 m2 położona w miejscowości Skrobów, gm. Lubartów. Według MPZP oznaczona jest symbolem RM - tereny zabudowy zagrodowej. Szerokość około 18 m, długość około 62 m z jednej strony, z drugiej około 79m. T...

Skrobów (Lubelskie, gm. Lubartów)

159 000 PLN

-
-
1358 m2
-
15872967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27509139 15872967 Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Skrobów, gm. Lubartów. Osiem działek budowlanych o powierzchni od 1314 m2 do 1340 m2.Działka o powierzchni 1339m2 w cenie 129 000 zł Działka o powierzchni 1340m2 w cenie 119 000 zł Działka o powie...

Skrobów (Lubelskie, gm. Lubartów)

129 000 PLN

-
-
1314 m2
-
15871063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27455605 15871063 Wyobraź sobie miejsce, gdzie codziennie budzisz się w ciszy, tuż przy ścianie lasu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Lublina. Ta wyjątkowa działka w Motyczu to propozycja dla osób, które nie uznają kompromisów tylko...

Motycz (Lubelskie, gm. Konopnica)

770 000 PLN (159 zł/m2)

-
-
4857 m2
-
15666122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584760 15666122 Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę o powierzchni 2134 m²położoną w malowniczej miejscowości Międzyrzec Podlaski, dzielnica Adamki. * Cena ofertowa to 224 000 PLN, * Cena za metr kwadratowy wynosi jedynie 105 PLN. Jest to wyjątkowa okazja, by s...

Międzyrzec Podlaski (Lubelskie, gm. Międzyrzec Podlaski)

224 000 PLN (106 zł/m2)

-
-
2118 m2
-
15656106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23406658 15656106 Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług podstawowych.Na sprzedaż działka o powierzchni 605 metrów kwadratowych. Długość to około 52 metry, w najszerszym miejscu ma około 15 metrów.Znajduje się ona kilkadziesi...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

350 000 PLN (579 zł/m2)

-
-
605 m2
-
15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15806197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26328679 15806197 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania 2 jednakowe działki - każda po 3000 m.kw. (PODANA CENA ZA JEDNĄ DZIAŁKĘ O POW. 3000 M.KW.) graniczące ze sobą, z dojazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszk...

Krasnystaw (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

120 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
14796756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka budowlana, gm. Jastków 197075 14796756 Działka budowlana o powierzchni 6.200 m2, położona w miejscowości Józefów-Pociecha, gmina Jastków, tuż obok trasy Lublin-Warszawa (dojazd do trasy drogą asfaltową, 150m).Na obszarze obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Według PZ ...

Józefów-Pociecha (Lubelskie, gm. Jastków)

744 000 PLN

-
-
6200 m2
-