• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 683

15596952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22110956 15596952 Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 8291 mkw (0,83ha), przylegającą bezpośrednio do głównej trasy E30DK2 oraz ul. Warszawskiej w Białej PodlaskiejNieruchomość gruntowa jest objęta studium zagospodarowania przestr...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 470 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
8291 m2
-
15438977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18565470 15438977 Na sprzedaż działki położone w miejscowości Porosiuki, nieopodal Białej Podlaskiej.Powierzchnia 1640m2. Wymiary 35.5m. x 46m.Skrzynka z prądem powstaje w odległości 85m. od działkiWodociąg przy asfaltowej drodze dojazdowej.Lokalizacja z pewnością zac...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

188 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
1640 m2
-
15428336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18347322 15428336 Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Porosiuki, nieopodal Białej Podlaskiej.Lokalizacja z pewnością zachwyci każdego, kto marzy o życiu w harmonii z naturą, nie rezygnując przy tym z komfortu i wygody dostępu do miejskiej infrastrukt...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

112 000 PLN (111 zł/m2)

-
-
1005 m2
-
15135572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10640389 15135572 Idealna dla inwestora, który poszukuje gruntów w pobliżu Portu Przeładunkowego w Małaszewiczach. Na sprzedaż bardzo atrakcyjne 3 działki mieszkaniowo-usługowe, znajdujące się w miejscowości Wólka Dobryńska.Działki o powierzchni 1.99 ha. położone w ba...

Wólka Dobryńska (Lubelskie, gm. Zalesie)

640 000 PLN (32 zł/m2)

-
-
19930 m2
-
15446812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18758937 15446812 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,0447ha, położona przy głównej trasie E30DK2, w miejscowości Styrzyniec, nieopodal Białej Podlaskiej.Na areał składają się dwie działki1) o powierzchni 9325m2 i wymiarach 130,5m x 76m2) o powierzchni 11...

Styrzyniec (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

869 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
10447 m2
-
15439591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18583793 15439591 Na sprzedaż działki położone w miejscowości Porosiuki, nieopodal Białej Podlaskiej.Powierzchnia 921m2. Wymiary 27m. x 34m.Skrzynka z prądem powstaje w odległości 230m. od działkiWodociąg przy asfaltowej drodze dojazdowej.Lokalizacja z pewnością zachw...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

99 000 PLN (107 zł/m2)

-
-
921 m2
-
15288987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14836295 15288987 Idealna dla wymagających klientów poszukujących działki na uboczu, a jednocześnie blisko miasta. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, jaką jest duża działka z możliwością zabudowy (WZ), znajdująca się w miejscowości Jaźwiny (Helenów), zaledwie 6km od ...

Jaźwiny (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

169 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
7760 m2
-
15187844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12026309 15187844 Idealna pod budowę domów jednorodzinnych, ośrodka wypoczynkowego lub prowadzenia agroturystyki.Na sprzedaż duża działka budowlana (WZ) znajdująca się w malowniczej miejscowości Bubel-Łukowiska, nieopodal Janowa Podlaskiego i Konstantynowa.Nieruchomoś...

Bubel-Łukowiska (Lubelskie, gm. Janów Podlaski)

239 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
6941 m2
-
15864416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27267273 15864416 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej.Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2MRU) - ustala się podstawowe przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

255 000 PLN (180 zł/m2)

-
-
1417 m2
-
15500413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19937274 15500413 Na sprzedaż piękny las o powierzchni ponad 13 ha, położony w malowniczej okolicy, nieopodal miejscowości Klonownica Mała, zaledwie około 13 km od Białej Podlaskiej.Nieruchomość ta sprawdzi się idealnie zarówno dla osób szukających miejsca na wypoczyn...

Klonownica Mała (Lubelskie, gm. Janów Podlaski)

547 000 PLN (4 zł/m2)

-
-
130394 m2
-
15497761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 19884002 15497761 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej okolicy, w miejscowości Kamieniczne (za Wilczynem), zaledwie 6 km od Białej Podlaskiej.Składa się z dwóch części:Pierwsza to działka budowlana o powierzchni 2 929 m², z urokliwym starym sadem...

Kamieniczne (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

527 000 PLN (37 zł/m2)

-
-
14098 m2
-
15879346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27613311 15879346 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej.Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2MRU) - ustala się podstawowe przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

252 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
1006 m2
-