• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Lubelskie

Znalezionych ofert: 138

15897550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28006368 15897550 Lokal użytkowy do wynajęcia - ul. 1 Maja - przy Placu Bychawskim - 50 m² Do wynajęcia lokal użytkowy po generalnym remoncie, położony przy ruchliwej ulicy 1 Maja 20 w Lublinie, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bychawskiego. Lokal znajduj...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15893544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27913758 15893544 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu nieruchomości znajdującej się w doskonale skomunikowanej części Lublina, w dzielnicy Wrotków. LOKALIZACJA: Nieruchomość usytuowana je...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 000 PLN (31 zł/m2)

6
1
257 m2
-
15896601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984035 15896601 Do wynajęcia polowa piętra (II piętro) o pow. całkowitej 180 mkw., w lokalu użytkowym w Lublinie, zaprojektowanym specjalnie pod działalność biurowo-usługową, przy ul. Wojciechowskiej, w nowym budynku. Na piętrze znajduje się: - 4 pokoi biurowych o p...

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (56 zł/m2)

8
-
180 m2
2015
15896602 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27984026 15896602 Do wynajęcia nieruchomość produkcyjnamagazynowa w Kolonii Świdnik Mały, tuż za granicami administracyjnymi Lublina, składająca się z hali oraz zaplecza biurowo-socjalnego o powierzchni około 300 mkw. Hala jest ogrzewana, nowy piec. Sufit podwieszan...

Świdnik (Świdnik mały) (Lubelskie, gm. Świdnik)

6 500 PLN (22 zł/m2)

11
-
300 m2
2000
15896173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27971184 15896173 MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA - POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE I WIATA Do wynajęcia kompleks powierzchni magazynowych z możliwością najmu całości lub wybranej hali. Dostępne powierzchnie: magazyn nr 1 - 1 880 m² magazyn nr 2 wraz z pomieszczeniami so...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

109 900 PLN (30 zł/m2)

11
-
3663 m2
-
15878029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27587032 15878029 Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 65 m², zlokalizowany na 1 piętrze biurowca w dzielnicy Bursaki. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń oraz toalety, co pozwala na wygodne zorganizowanie przestrzen...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 300 PLN (51 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15894465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27942758 15894465 Lokal użytkowy do wynajęcia. Czwarte piętro w zadbanym biurowcu, 4 min od centrum Lublina. W cenie woda, ogrzewanie, parking, ochrona 16h24, sprzątanie korytarzy i toalet. Budynek posiada podjazd dla wózków inwalidzk...

Lublin (Kośminek) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 565 PLN (52 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15894416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27942010 15894416 Lokale usługowo-biurowe i magazyny do wynajęcia - Lublin Do wynajęcia oferujemy funkcjonalne lokale usługowo-biurowe oraz magazyny w bardzo dobrej lokalizacji w Lublinie. Idealna propozycja dla firm poszukujących przestrzeni biurowej, usługowej l...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 638 PLN (26 zł/m2)

11
-
63 m2
-
15590286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21975844 15590286 Oferujemy na wynajem lokal o głównych wymiarach 4,8 m x 6,15 m, który jest wyposażony w meble biurowe. Na tej samej kondygnacji są usytuowane dwa lokale o podobnej powierzchni które posiadają części wspólne takie jak: Kuchnia, wc, hol, klatka schodow...

Kraśnik (Lubelskie, gm. Kraśnik)

1 845 PLN (64 zł/m2)

11
-
29 m2
2014
15596919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22110951 15596919 Oferujemy na wynajem lokal składający się z dwóch lokali biurowych Kuchni, łazienki z wc, holu i klatki schodowej, który jest wyposażony w meble biurowe i kuchenne. Do lokalu przynależy parking  na siedem samochodów.Lokal przystosowany był na biuro i...

Kraśnik (Lubelskie, gm. Kraśnik)

2 845 PLN (45 zł/m2)

11
1
63 m2
2014
15893326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27907160 15893326 Wynajmę lokal 1250 m² – Tomaszów, ul. ChocimskaDo wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 1250 m², zlokalizowany w Tomaszowie przy ul. Chocimskiej. Obiekt wcześniej funkcjonował jako salon meblowy, idealny pod działalność handlową lub usłu...

Tomaszów Lubelski (Lubelskie, gm. Tomaszów Lubelski)

27 000 PLN (22 zł/m2)

11
-
1250 m2
-
15893180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27902924 15893180 Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 26 mkw. na I piętrze. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Meble widoczne na zdjęciu nie wchodzą w skład wyposażenia lokalu, ale istnieje możliwość wypożyczenia ...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

962 PLN (37 zł/m2)

1
-
26 m2
1975