• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 360

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15875692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525981 15875692 Szukasz mieszkania w rozsądnej cenie, które nie jest ruderą, ale nie kosztuje fortuny? To propozycja dla osób, które nie szukają ideału z katalogu, tylko funkcjonalnego miejsca do życia od zaraz.KONKRETY:Standard: Lata 2000. Wszystko działa, wszystko...

Kraśnik (Kraśnik fabryczny) (Lubelskie, gm. Kraśnik)

229 000 PLN (5 925 zł/m2)

2
1
38.65 m2
1980
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15868262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27369879 15868262 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej.Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

250 000 PLN (7 576 zł/m2)

1
1
33 m2
1969
15872339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490607 15872339 Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej.Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą:-Salon-Pokój-Kuchnia-Łazienka-PrzedpokójDo mieszkania przynależy również duża piwn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

233 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
36 m2
1957
15869116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401304 15869116 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m², zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie.Lokal składa się z:- trzech niezależnych pokoi- osobnej, widnej kuchni- łazienki- przedpokojuMieszkanie jest w stanie do zamieszkania,...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15865693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27304860 15865693 Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej JadwigiOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m², położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.Mieszkanie składa się z:4 ustawnych pokoioddzielnej kuchniłazienki...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

425 000 PLN (5 903 zł/m2)

4
1
72 m2
1989
15862012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221067 15862012 Nie przegap tej wyjątkowej okazji! To mieszkanie łączy funkcjonalność, komfort i świetną lokalizację, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno do  zamieszkania, jak i jako inwestycja.Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powi...

Lublin (Węglin południowy) (Lubelskie, gm. Lublin)

760 000 PLN (12 881 zł/m2)

3
1
59 m2
2016
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15868263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369878 15868263 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m², zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po remoncie w 2025 roku, zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie.Mieszkanie s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

560 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15868261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369877 15868261 bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m² z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. KopernikaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kopernika w Białej Podl...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (6 484 zł/m2)

2
1
64 m2
1987
15879343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613317 15879343 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,09 m², położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1982 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi (komfortowy metraż),- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitał...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

384 000 PLN (6 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1982