• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 585

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15802958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26283357 15802958 Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 13 688 m 2 w doskonałej lokalizacji - Idealna na siedzibę firmy wymagającej bardzo dobrej widoczności. Działka położona przy ul. Mełgiewskiej w pierwszej linii zabudowy. Pełna własność. Lokalizacja :...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 623 440 PLN

-
-
13688 m2
-
15444181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690841 15444181 Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie zabudowy mieszkalno-usługowej, o dominującej funkcji...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 700 000 PLN (1 086 zł/m2)

5
1
1565 m2
-
15433276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek przy Wiśle 18429102 15433276 Na sprzedaż obiekt 1305 m2 z 2000 r., posadowiony na działce 8600 m2, Paprotnia.Idealny na dom opieki seniora, ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy, dom dziecka. Możliwa adaptacja na cele mieszkaniowe lub ośrodek jazdy konnej.Obiekt...

Paprotnia (Lubelskie, gm. Stężyca)

1 670 000 PLN (1 280 zł/m2)

10
-
1305 m2
-
15893544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27913758 15893544 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu nieruchomości znajdującej się w doskonale skomunikowanej części Lublina, w dzielnicy Wrotków. LOKALIZACJA: Nieruchomość usytuowana je...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 000 PLN (31 zł/m2)

6
1
257 m2
-
15877010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560266 15877010 Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać.Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m², p...

Lublin (Węglin północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

610 000 PLN (16 053 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15845429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860800 15845429 Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m² w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Południowe, przy ulicy Perłowej. Stanowi idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących nowego miejsca do życia, jak i dla inwestorów.Dzielnica, w kt...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

420 000 PLN (8 936 zł/m2)

2
1
47 m2
1990
15896603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984034 15896603 Na sprzedaż funkcjonujący i w pełni wyposażony ośrodek Wypoczynkowy nad jeziorem Krasne - tzw.  gotowiec inwestycyjny przynoszący zysk - z własną linią brzegową i infrastrukturą wypoczynkową - powierzchnia 6,7 ha (67 000 m).  Infrastruktura i Udogod...

Krasne (Krzywe) (Lubelskie, gm. Uścimów)

8 000 000 PLN (119 zł/m2)

11
-
67000 m2
1995
15896614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27984032 15896614 Mieszkanie o powierzchni około 45 m, które czeka właśnie na Ciebie. To świetna opcja dla studentów i młodych pracujących, którzy cenią sobie bliskość uczelni, dobrą komunikację i przystępne ceny. W mieszkaniu znajdziesz dwa pokoje, z czego jeden je...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
1935