• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 273

15805384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26305295 15805384 Dom wolnostojący na dużej działce 23 ar z dostępem do rzeczki, całoroczny – idealny zarówno do zamieszkania na stałe, jak i jako komfortowy dom letniskowy.W budynku znajdują się 4 wygodne, przestronne pokoje, kuchnia z jadalnią oraz łazienka gotowe d...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

419 000 PLN (2 328 zł/m2)

4
1
180 m2
-
15510819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20138981 15510819 Na sprzedaż dom posadowiony na 43 ar działce w miejscowości gminnej Komarówka Podlaska.Prezentuję Państwu dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym (letnia kuchnia-9,5 m2) oraz murowanym garażem na dużej, pięknie zadrzewionej działce. Nieruchomo...

Komarówka Podlaska (Lubelskie, gm. Komarówka Podlaska)

239 000 PLN (4 780 zł/m2)

4
1
50 m2
-
15473724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19369278 15473724 Na sprzedaż dom jednorodzinny z bardzo dużym potencjałem (najem,agroturystyka,pensjonat) położony w miejscowości Janów Podlaski.W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 1009 m2 i budynek mieszkalny o powierzchni 127 m2 (nr 35820 i nr 35821...

Janów Podlaski (Lubelskie, gm. Janów Podlaski)

330 000 PLN (2 598 zł/m2)

4
-
127 m2
-
15764296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25444920 15764296 Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem w Białej Podlaskiej przy ul. Ignacego Krasickiego. Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 119 m², w całości podpiwniczony, położony na działce o powierzchni 566 m...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

699 000 PLN (3 224 zł/m2)

4
2
216.8 m2
1986
15764663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25452510 15764663 Na sprzedaż proponujemy wyjątkowy dom z potencjałem komercyjnym w otoczeniu zieleni – Czosnówka, ul. Bialska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego położonego w miejscowości Czosnówka, przy ul. Bialskiej – zaledwie ki...

Czosnówka (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

870 000 PLN (4 789 zł/m2)

6
2
181.65 m2
2002
15802867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26280364 15802867 Na sprzedaż obiekt po dawnym sklepie, położony w spokojnej miejscowości Walinna, w gminie Komarówka Podlaska.Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 700 m², z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową i dogodnym układem przestrzennym. PARAMETRY...

Walinna (Lubelskie, gm. Komarówka Podlaska)

199 000 PLN (2 117 zł/m2)

3
-
94 m2
-
15641236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23080026 15641236 Oferujemy siedlisko położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Rudka Kozłowiecka, w gminie Niemce, zaledwie 15 km od centrum Lublina. Działka o numerze 9731 i przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Szczegółowy opis znajduje się ...

Rudka Kozłowiecka (Lubelskie, gm. Niemce)

549 000 PLN (5 545 zł/m2)

3
-
99 m2
1955
15152066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11066177 15152066 Na sprzedaż dom z działką 6ar przy ulicy Lubelskiej w Kazimierzu Dolnym 200m od rynku. Na działce znajdują się dwa budynki, większy mieszkalny i mniejszy przylegający do Góry Trzech Krzyży.Świetna lokalizacja, praktycznie w centrum, stwarza wiele moż...

Kazimierz Dolny (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

1 390 000 PLN (17 375 zł/m2)

4
1
80 m2
1993
15796974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26134659 15796974 Na sprzedaż nowoczesne segmenty w stanie deweloperskim – Rejowiecka 158, ChełmOferuję komfortowe, dwupoziomowe domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.Każdy segment składa się z:-salonu z aneksem ku...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

594 000 PLN (3 474 zł/m2)

4
2
171 m2
2024
15680161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23824770 15680161 Dom w atrakcyjnej lokalizacji – idealny dla rodziny lub inwestoraNa sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni użytkowej 125 m² z możliwością adaptacji poddasza, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość znajduje się na dużej, piękn...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

1 279 000 PLN (8 305 zł/m2)

4
2
154 m2
1985
15358637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 16754408 15358637 Przytulny dom z ogrodem na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim – Nowy Orzechów Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu natury, idealna do zamieszkania całorocznego lub jako dom letniskowy! Lokalizacja: Nowy Orzechów, gm. Ludwin – zaledwie kilka minut ...

Nowy Orzechów (Lubelskie, gm. Sosnowica)

599 000 PLN (5 546 zł/m2)

4
2
108 m2
2014
15518544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20344757 15518544 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w malowniczej wsi Świdnik Duży Drugi. Dom znajduje się w odległości kilku kilometrów od Lublina i Świdnika – do obu miejsc dojazd samochodem zajmuje zaledwie około 10 minut, co zapewnia doskonałą komunikację i ...

Świdnik Duży (Świdnik duży drugi) (Lubelskie, gm. Wólka)

1 340 000 PLN (7 166 zł/m2)

6
2
187 m2
2013