• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 273

15752080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25152171 15752080 Sprzedam siedlisko z sadem blisko Wisły – 8600 m² – GłodnoDom drewniany – do remontu według potrzeb.Stodoła murowana – przestronna, w dobrym stanie, idealna pod magazyn, warsztat lub adaptację na cele mieszkalne.Trzy murowane budynki gospodarcze – do...

Głodno (Lubelskie, gm. Łaziska)

240 000 PLN (28 zł/m2)

3
-
8600 m2
-
15576455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21680908 15576455 Nowy Dom 160 m² w Kazimierzówce – 4 Sypialnie, Garaż, Działka 660 m², Blisko Lublina i Świdnika!Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w Kazimierzówce – jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod L...

Kazimierzówka (Lubelskie, gm. Głusk)

1 129 000 PLN (7 056 zł/m2)

4
-
160 m2
2022
15745525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25061889 15745525 Na sprzedaż: pierwsze piętro i poddasze w segmencie szeregowym – dwa mieszkania w cenie jednego.Lublin, ul. Kochanowskiego Wyjątkowa oferta dla inwestora, rodziny lub osób szukających przestrzeni z potencjałem! Sprzedaję pierwsze piętro i poddasze do...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

709 000 PLN (3 772 zł/m2)

6
2
187.97 m2
-
15700783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24197294 15700783 Na sprzedaż 7-pokojowy dom wolnostojący, położony w malowniczym Janowcu nad Wisłą przy ul. Lubelskiej 18 - 5,9 km od Kazimierza Dolnego.Wybudowany przed wojną w latach ’20 po czym rozbudowany w 2000r.Dom posadowiony na działce o powierzchni 875,87 m2...

Janowiec (Lubelskie, gm. Janowiec)

700 000 PLN (3 125 zł/m2)

7
2
223.98 m2
-
15812139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26466385 15812139 Na sprzedaż dom jednorodzinny z początku lat 80., na przestronnej działce o powierzchni 3200 m². To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z dużym podwórkiem, dającym wiele możliwości aranżacyjnych i użytkowych. Dom charakteryzuje si...

Wandów (Lubelskie, gm. Wola Mysłowska)

683 000 PLN (3 105 zł/m2)

3
-
220 m2
1980
15741722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24979220 15741722 Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym według projektu Pełen energii – M173 na dużej, ustawnej działce o powierzchni 22 ary. Projekt zakłada 4 pokoje, 2 łazienki oraz kuchnię otwartą na salon, tworząc funkcjonalną i wygodną przestrzeń dla całej ...

Nowosiółki (Lubelskie, gm. Chełm)

453 000 PLN (3 775 zł/m2)

4
2
120 m2
2020
15112455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10103864 15112455 Na sprzedaż piękna willa w stylu toskańskim. Poczuj włoski klimat w centrum miasta. Piękna rezydencja z basenem w toskańskim stylu zlokalizowana jest w Lublinie. Konstantynów to doskonała lokalizacja, podróż z domu do centrum zajmuje 10 min., do Al....

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 100 000 PLN (8 857 zł/m2)

6
2
350 m2
2013
15451006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18855273 15451006 Mamy dla Państwa siedlisko zatopione w bajecznym pejzażu wsi polski wschodniej.Urokliwa, sielska wieś Żalin położona w atrakcyjnej przyrodniczo gminie Ruda Huta. Tutaj wśród okolicznych łąk, niesamowitego bogactwa przyrody znajduje się, drewniany dom...

Żalin (Lubelskie, gm. Ruda-Huta)

150 000 PLN (1 875 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15555457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21101429 15555457 Przytulny dom z duszą, dużą działką i zielenią – Twoje miejsce w Rejowcu FabrycznymZamieszkaj w miejscu, gdzie każdy dzień zaczyna się wśród śpiewu ptaków, a przestrzeń wokół daje poczucie wolności, spokoju i bezpieczeństwa. homfi z przyjemnością pre...

Rejowiec Fabryczny (Lubelskie, gm. Rejowiec Fabryczny)

560 000 PLN (6 588 zł/m2)

4
1
85 m2
1976
15557015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21168972 15557015 Na sprzedaż zadbane siedlisko o powierzchni 0,83 ha z domem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi, położone w spokojnej i zielonej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do Lublina i Nałęczowa.Siedlisko położone jest na działkach o numerach: 4142,4151...

Palikije Pierwsze (Lubelskie, gm. Wojciechów)

649 000 PLN (8 653 zł/m2)

2
-
75 m2
2015
15693061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24057143 15693061 Przestronny dom jednorodzinny w Radawcu Dużym – idealny dla rodziny! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego domu położonego w urokliwej i spokojnej miejscowości Radawiec Duży, zaledwie 15 minut od centrum Lublina.PODSTAWOWE INFORM...

Radawiec Duży (Lubelskie, gm. Konopnica)

1 349 000 PLN (6 132 zł/m2)

6
2
220 m2
2008
15805706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314470 15805706 Na sprzedaż solidny dom z czerwonej cegły – siedlisko z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymiWyjątkowe siedlisko położone w spokojnej, malowniczej okolicy. Idealne miejsce dla osób ceniących przestrzeń, prywatność oraz kontakt z naturą.Dodatkowo...

Sawin (Lubelskie, gm. Sawin)

279 000 PLN (56 zł/m2)

3
-
5021 m2
1970