• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 273

15807749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26378517 15807749 Duży dom z ogródkiem - Sławin10 min od centrum!Idealny dla większej rodziny.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Dom:Dobrze zlokalizowany, atrakcyjny dom. W skład domu wchodzi: 5 sypialni, salon, kuchnia, 2 łazienki, garaż, taras, pomieszczenia g...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

890 000 PLN (2 967 zł/m2)

6
2
300 m2
1975
15807591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26370217 15807591 Na sprzedaż: Uroczy dom z dużą działką – Czarny Las Kolonia.Szukasz miejsca pełnego spokoju, zieleni i relaksu? Ten dom w Czarnym Lesie Kolonii to idealna propozycja na weekendy, wakacje lub inwestycję pod wynajem!Lokalizacja: W bezpośrednim sąsiedzt...

Czarny Las-Kolonia (Lubelskie, gm. Józefów)

629 000 PLN (6 354 zł/m2)

5
2
99 m2
-
15742557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24994829 15742557 Dom w stanie surowym otwartym – nowa inwestycja obok ZamościaNa sprzedaż nowo budowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 99,29 m², usytuowany na działce 400 m². Nieruchomość w stanie surowym otwartym, której zakończenie prac zaplanowano na li...

Jatutów (Lubelskie, gm. Zamość)

379 000 PLN (3 817 zł/m2)

4
2
99.29 m2
2025
15745100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25049003 15745100 LokalizacjaNieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Radzięcin, w spokojnej i zielonej okolicy. Działka o powierzchni 1030 m² znajduje się na wzniesieniu, z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. W pobliżu zlokalizowana jest szkoła podstawowa...

Radzięcin (Lubelskie, gm. Frampol)

290 000 PLN (2 397 zł/m2)

4
2
121 m2
1900
15498551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19885723 15498551  Przestronny i nowoczesny dom z potencjałem.homfi z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i świetnie skomunikowanej lokalizacji – Kolonii Biskupie. To doskonała propozycja dla rodzin szukających wygodnego miejsca do ży...

Biskupie-Kolonia (Lubelskie, gm. Wólka)

1 400 000 PLN (8 917 zł/m2)

4
2
157 m2
2015
15449311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18810504 15449311 DO SPRZEDAŻY KLIMATYCZNY DOM WOLNOSTOJĄCY POŁOŻONY NA 60 AROWEJ DZIAŁCE ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI ZATYLE W POWIECIE TOMASZOWSKIM W GMINIE LUBYCZA KRÓLEWSKA. DOM ZNAJDUJE SIĘ W BARDZO ZACISZNYM , SPOKOJNYM I UROKLIWYM MIEJSCU OFERTA BEZPROWIZYJ...

Zatyle (Lubelskie, gm. Lubycza Królewska)

990 000 PLN (6 188 zł/m2)

4
-
160 m2
2020
15485130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19608538 15485130 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w malowniczej miejscowości Motycz.LOKALIZACJA Motycz od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób ceniących sobie ciszę spokój a jednocześnie bliskość Lublina. Bard...

Motycz (Lubelskie, gm. Konopnica)

799 000 PLN (3 329 zł/m2)

6
-
240 m2
1994
15813687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26563569 15813687 Dom na sprzedaż – Wólka Zabłocka, gmina Tuczna Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z pół bala, położony w miejscowości Wólka Zabłocka, gmina Tuczna, na dużej i ogrodzonej działce o powierzchni 1706 m².Podstawowe informacje: Powierzchnia użytk...

Wólka Zabłocka (Lubelskie, gm. Tuczna)

195 000 PLN (3 305 zł/m2)

1
-
59 m2
1960
15802456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26266855 15802456 Dom w Rakowiskach – 246,75 m², funkcjonalny układ, piękna działka 1031 m² Na sprzedaż oferuję komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 246,75 m², położony w spokojnych i zielonych Rakowiskach.Dom położony jest na zadbanej dz...

Rakowiska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 200 000 PLN (4 863 zł/m2)

6
2
246.75 m2
2008
15716589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24514920 15716589 Twój Dom z Duszą – Spokój, Przestrzeń i Potencjał w sercu naturyMarzysz o miejscu, gdzie każdego ranka budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozpościera się kojąca zieleń? Poznaj dom, który nie jest tylko budynkiem – to Twoja szansa na życie w harmonii,...

Ruda (Lubelskie, gm. Ruda-Huta)

299 000 PLN (1 495 zł/m2)

8
2
200 m2
1980
15715997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24504327 15715997 Na sprzedaż: Uroczy domek letniskowy z działką – Majdan Sopocki, 250 m od zbiornika wodnegoSzukasz miejsca pełnego spokoju, zieleni i relaksu? Ten domek letniskowy w Majdanie Sopockim to idealna propozycja na weekendy, wakacje lub inwestycję pod wyna...

Majdan Sopocki Pierwszy (Lubelskie, gm. Susiec)

319 000 PLN (5 800 zł/m2)

1
1
55 m2
2024
15789610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25945400 15789610 Nowoczesny dom 120,64m2– Osiedle Francuska, Biała Podlaska Energooszczędny, gotowy do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120,64 m2, położony na cenionym, spokojnym i rodzinnym osiedlu Fran...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

899 000 PLN (7 452 zł/m2)

4
1
120.64 m2
2018