• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 273

15695250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24099235 15695250 Wyjątkowe siedlisko z potencjałem inwestycyjnym!Szukasz miejsca, które łączy sielski klimat życia na wsi z realnymi możliwościami zarobkowymi? Ta oferta spełni oczekiwania zarówno osób marzących o spokojnym azylu z dala od miejskiego zgiełku, jak i i...

Wygnanka (Anielki) (Lubelskie, gm. Kąkolewnica)

2 500 000 PLN (6 250 zł/m2)

10
-
400 m2
2011
15708047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24333731 15708047 Na sprzedaż dom w Międzylesiu, gmina Tuczna 3 pokoje, duża działka 3643 m² 265 000 PLNOferta sprzedaży przytulnego domu położonego w spokojnej i zielonej okolicy wsi Międzyleś, gmina Tuczna idealnej lokalizacji dla osób szukających ciszy, bliskośc...

Międzyleś (Lubelskie, gm. Tuczna)

265 000 PLN (2 650 zł/m2)

3
1
100 m2
1970
15706384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24300058 15706384 Urokliwy Dom Jednorodzinny z Ogrodem Żakowola Radzyńska 80 m² 435 000 PLNSzukasz miejsca, gdzie zieleń, cisza i przytulna przestrzeń tworzą idealny domowy klimat? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 80 ...

Żakowola Radzyńska (Lubelskie, gm. Kąkolewnica)

435 000 PLN (5 438 zł/m2)

4
1
80 m2
1970
15785284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25872448 15785284 Marzysz o domu, w którym po pracy możesz naprawdę odpocząć?Tutaj każdy dzień zaczyna się spokojem, a kończy uśmiechem wśród zieleni, z własnym ogródkiem i przestrzenią dla całej rodziny.Wyobraź sobie, że budzisz się w miejscu, gdzie ciszę przerywa j...

Łęczna (Lubelskie, gm. Łęczna)

589 000 PLN (5 454 zł/m2)

5
2
108 m2
2025
14147275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 104227 14147275 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !! 6 0 3 8 3 7 1 7 8 DZIAŁKA REKREACYJNA NAD J. ZAGŁĘBOCZE Z DOMEM Z BALI W ATRAKCYJNYM I KLIMATYCZNYM POŁOŻENIU. Bardzo ładna działka rekreacyjna o powierzchni 1200m2 z domem mieszkalnym z bali drewnianych z 2011r położ...

Jagodno (Lubelskie, gm. Ludwin)

600 000 PLN (8 571 zł/m2)

4
-
70 m2
-
15807810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26380163 15807810 Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom o powierzchni około 124 m² , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2634 m² w miejscowości Wólka Rokicka, w gminie Lubartów , w województwie lu...

Wólka Rokicka-Kolonia (Lubelskie, gm. Lubartów)

779 000 PLN (6 282 zł/m2)

4
-
124 m2
-
15866818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy Bliskiej 27329214 15866818 Oferta dotyczy sprzedaży domu nr 2 - w zabudowie szeregowej.Ostatni dostępny domWażne terminy:- budowa rozpoczęta.- pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik br.- uzyskanie pozwolenia na użytkowanie koniec 2026 roku.Informacje o nie...

Lublin (Szerokie) (Lubelskie, gm. Lublin)

797 000 PLN (10 218 zł/m2)

5
2
78 m2
2026
15866232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy segment przy Goździkowejjj 27316373 15866232 Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię!Segmentu o powierzchni użytkowej 129 m2 z garażem w bryle budynku.Dostępne są również segmenty o innych powierzchniach - zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.Zewnętrzne miejsce postojowe - c...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 055 000 PLN (8 178 zł/m2)

5
2
129 m2
2026
15634248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22912622 15634248 Na sprzedaż: Przestronny dom w Międzyrzecu Podlaskim – ul. Berezowska!Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski, ul. Berezowska – tylko 100 metrów do żwirowni!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu idealnego dla rodziny, osób szukając...

Międzyrzec Podlaski (Lubelskie, gm. Międzyrzec Podlaski)

1 500 000 PLN (4 702 zł/m2)

4
1
319 m2
1990
15796664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26123088 15796664 Wyjątkowy dom z dużą działką w Czosnówce komfort, przestrzeń i funkcjonalność w jednym miejscu!Na sprzedaż  nietuzinkowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 320 m² a użytkowej 154,9m², położony na niezwykle dużej i pięknie zagosp...

Czosnówka (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

979 000 PLN (6 357 zł/m2)

5
2
154 m2
2010
15570220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21533309 15570220 Na sprzedaż nowoczesny dom z najwyższym certyfikatem energetycznym – wyjątkowo niski koszt utrzymania.Wyjątkowy dom o powierzchni 240 m², położony na urokliwej działce o powierzchni 940 m² w miejscowości Cicibór Duży (osiedle Relax).Niskie koszty utr...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 000 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
240 m2
2019
15768273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 25537836 15768273 Domek letniskowy z dużą działką nad Jeziorem Piaseczno - cisza, zieleń i bliskość jeziora Piaseczno Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odpocząć od miejskiego zgiełku. Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. W malowniczej mi...

Kaniwola (Lubelskie, gm. Ludwin)

690 000 PLN (469 zł/m2)

4
-
1472 m2
2004