• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 273

15841974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26803022 15841974 Oferujemy Państwu wolnostojący dom jednorodzinny położony w Lubartowie , w spokojnej części miasta przy ul. Bolesława Chrobrego . Nieruchomość idealna dla rodzin poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, zlokalizowana na prestiżowym Osiedl...

Lubartów (Lubelskie, gm. Lubartów)

999 000 PLN (4 668 zł/m2)

5
2
214 m2
2006
15344537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16366475 15344537 Dom jednorodzinny na uboczu w spokojnej okolicy, blisko miasta. Położony w miejscowości Sławacinek Stary, przy samym wjeździe do Białej Podlaskiej.Oddalony o 750 metrów od szkoły podstawowej w Sławacinku Starym oraz o około 500 metrów od Dino.Nieruch...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

969 000 PLN (5 537 zł/m2)

7
2
175 m2
2010
15885426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27730849 15885426 Oferujemy Państwu nowoczesny, wolnostojący dom położony w spokojnej i urokliwej okolicy przedmieść Białej Podlaskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz szybki dostęp do miejskich udogodnień. Dom znajduje się zaledwie ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 000 060 PLN (6 250 zł/m2)

6
2
160 m2
2015
15885447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27730852 15885447 Urokliwy dworek z 1902 roku, nieobjęty nadzorem konserwatorskim, położony na przestronnej, zagospodarowanej działce o powierzchni 5 500 m, w malowniczej gminie Rybczewice, zaledwie 30 km od Lublina. Lokalizacja w otulinie parku krajobrazowego czyni t...

Choiny (Felin) (Lubelskie, gm. Rybczewice)

1 290 000 PLN (4 962 zł/m2)

5
1
260 m2
1900
15397295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
siedlisko z domem -10 km od Lublina - Płouszowice 17623496 15397295 Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone zaledwie 10 km od Lublina w miejscowości Płouszowice Kolonia.Nieruchomość stanowi działka zabudowana domem wolnostojącym  oraz dwoma niezależnymi budynkami gospodarczymi.Parametry działki:Ogrodzona,Kształt pros...

Płouszowice-Kolonia (Lubelskie, gm. Jastków)

720 000 PLN (12 000 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15857697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27130614 15857697 Oferujemy Państwu wolnostojący dom jednorodzinny położony w Maryninie, w gminie Konopnica. Dom o tradycyjnej bryle, oferujący funkcjonalną przestrzeń do codziennego użytkowania, z możliwością zamieszkania oraz dalszej modernizacji i dostosowania do w...

Marynin (Lubelskie, gm. Konopnica)

929 000 PLN (7 553 zł/m2)

4
2
123 m2
1975
15837040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26725142 15837040 Przedstawiam wyjątkowy dom wolnostojący o nowoczesnej architekturze typu modern barn house, zaprojektowany przez renomowaną pracownię AKJ Architekt. Idealny balans designu, funkcjonalności i wysokich parametrów technicznych.KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z 2% PO...

Bogucin (Lubelskie, gm. Garbów)

1 370 000 PLN (6 749 zł/m2)

5
3
203 m2
2025
15879351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27613320 15879351 Klimatyczny domek typu A-frame duża działka Pościsze, woj. lubelskieSzukasz miejsca z duszą, gdzie naprawdę można odpocząć? Ten urokliwy drewniany domek typu A-frame to idealne połączenie natury, prywatności i funkcjonalności.Położony w spokojnej, ...

Pościsze (Lubelskie, gm. Międzyrzec Podlaski)

298 000 PLN (14 900 zł/m2)

1
-
20 m2
2008
15877955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27585839 15877955 Kamienica usytuowana jest pośrodku głównej ulicy J. Zamoyskiego w Janowa Lubelskiego. Piętro stanowi powierzchnię mieszkalną w postaci dwóch przestronnych pokoi, kuchni, garderoby oraz łazienki o łącznej powierzchni użytkowej około 90 m. Parter był d...

Janów Lubelski (Lubelskie, gm. Janów Lubelski)

840 000 PLN (5 091 zł/m2)

4
-
165 m2
1950
14967739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5730944 14967739 Obiekt pod działalność hotelową - 16 pokoi z łazienkami. Budynek jednopiętrowy o powierzchni 360 mkw z 2002 r.Idealny na prowadzenie działalności hostelowej, zajazdu, motelu, wynajmu.Standard budynku i poszczególnych pokoi i łazienek bardzo dobry i w...

Kalinowice (Lubelskie, gm. Zamość)

1 800 000 PLN (5 000 zł/m2)

12
1
360 m2
1999
14967757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5730949 14967757 Do sprzedania dom z bali z przyłączonym obiektem restauracyjno-bankietowym.Nieruchomość położona w urokliwym, cichym zakątku Kalinowic koło Zamościa. Składa się z 9 przestronnych pokoi (w tym apartament z 2 łazienkami) Do tego przyłączone 2 sale bank...

Kalinowice (Lubelskie, gm. Zamość)

1 800 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
360 m2
2012
15161610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11310613 15161610 Dom o całkowitej powierzchni 800 m2 na działce 24 000 m2. Obiekt położony jest w Poleskim Parku Narodowym, w pobliżu Jeziora Białego. Odpowiedni na ośrodek szkoleniowy, pensjonat, rehabilitację, dom opieki, dom weselny (brak w okolicy) itp. Warunki z...

Sawin (Lubelskie, gm. Sawin)

2 500 000 PLN (3 125 zł/m2)

12
10
800 m2
2004