• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 274

15491466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19759752 15491466 Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację.Lokalizacja domu jest idealna dla osób szukających miejsc do prowadzenia inwestycji, jednocześnie zachowując spokój i prywatność.Nie można pominąć faktu, że dom przeszedł gruntowną modernizację - zo...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

695 000 PLN (7 020 zł/m2)

4
1
99 m2
2000
15513009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20184823 15513009 Dom w stanie surowym na dużej działce gmina ŁomazyNa sprzedaż nieruchomość zabudowana domem w stanie surowym, położona w gminie Łomazy, w spokojnej i zielonej okolicy.Dom usytuowany jest na działce o powierzchni ok. 27 ar, stanowiącej grunty rolne z...

Łomazy (Lubelskie, gm. Łomazy)

380 000 PLN (1 462 zł/m2)

4
1
260 m2
1989
15623456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22672520 15623456 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch segmentów Premium w zabudowie czworaczej, każdy o powierzchni 53 m² oraz 63 m², w stanie deweloperskim. Nieruchomości znajdują się na działce o powierzchni 1000 m², w malowniczej i cichej okolicy m...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

299 000 PLN (5 642 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15575360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21645436 15575360 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch segmentów Premium w zabudowie czworaczej, każdy o powierzchni 53 m² oraz 63 m², w stanie deweloperskim. Nieruchomości znajdują się na działce o powierzchni 1000 m², w malowniczej i cichej okolicy m...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

345 000 PLN (5 476 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15097014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9728051 15097014 Wyjątkowy dom wolnostojący parterowy z poddaszem mieszkalnym z wbudowanym garażem Oferujemy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony z wbudowanym garażem oraz strychem nad całym poddaszem. Dom jes...

Rakowiska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 330 000 PLN (4 463 zł/m2)

5
1
298 m2
2004
15812975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26552563 15812975 Na sprzedaż przestronny, murowany dom z 1973 roku, położony w cichej i kameralnej części Kocka - przy ul. Cmentarnej, zaledwie 200 metrów od rynku miejskiego. Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania przez rod...

Kock (Lubelskie, gm. Kock)

420 000 PLN (1 826 zł/m2)

4
2
230 m2
1973
15664373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23551148 15664373 Super oferta sprzedaży domu w cenie działki !!Dom położony w Międzyrzecu Podlaskim na osiedlu Adamki charakteryzuje się dużą działką o powierzchni 3 400 m²co  oferuje mnóstwo przestrzeni na zewnątrz dla Ciebie i Twojej rodziny. Ciesz się prywatnością...

Międzyrzec Podlaski (Lubelskie, gm. Międzyrzec Podlaski)

373 000 PLN (4 144 zł/m2)

3
1
90 m2
1952
15888821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27829267 15888821 Na sprzedaż - Dom rekreacyjny całoroczny w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem Białym, Okuninka. Na sprzedaż piętrowy dom rekreacyjny położony nad jeziorem Białym w Okunince - jednej z najpopularniejszych lokalizacji wypoczynkowych w województwie lu...

Okuninka (Lubelskie, gm. Włodawa)

870 000 PLN (8 700 zł/m2)

6
2
100 m2
2018
15888818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829264 15888818 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą nieruchomości w pobliżu Nałęczowa - domu z basenem oraz komfortowego domku dla gości, usytuowanych na pięknej działce o powierzchni 2262 m. Ta wyjątkowa propozycja łączy kameralny klimat z funkcjonalnośc...

Nałęczów (Wąwozy) (Lubelskie, gm. Nałęczów)

3 000 000 PLN (23 077 zł/m2)

6
1
130 m2
2024
15888819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829265 15888819 Odkryj wyjątkową nieruchomość w Kazimierzu Dolnym urokliwej miejscowości pełnej historii i pięknych krajobrazów. Ta elegancka willa, po przeprowadzeniu kompleksowego remontu, zachwyca wysokim standardem wykończenia i nowoczesnym wyposażeniem, które ...

Kazimierz Dolny (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

4 500 000 PLN (16 667 zł/m2)

12
-
270 m2
1965
15888822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829268 15888822 Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu o pow. 80 m2 z zabudowaniami gospodarczymi, na działce o powierzchni 5181 m, usytuowanego w malowniczej miejscowości Siennica Różana - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Krasnymstawem. To idealna propoz...

Siennica Różana (Lubelskie, gm. Siennica Różana)

315 000 PLN (3 938 zł/m2)

2
1
80 m2
1970
15888820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829266 15888820 Na sprzedaż - Dom rekreacyjny całoroczny w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem Białym, Okuninka. Na sprzedaż piętrowy dom rekreacyjny położony nad jeziorem Białym w Okunince - jednej z najpopularniejszych lokalizacji wypoczynkowych w województwie lu...

Okuninka (Lubelskie, gm. Włodawa)

870 000 PLN (8 700 zł/m2)

6
2
100 m2
2018