• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 274

15730786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784732 15730786 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w zielonej i spokojnej okolicy Grabanów-Kolonia, nieopodal Białej Podlaskiej Jeśli marzysz o komfortowym domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dogodnej odległości od miasta ta...

Grabanów-Kolonia (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 217 000 PLN (7 159 zł/m2)

5
1
170 m2
2009
15723437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24633473 15723437 Na sprzedaż dom w stanie surowym-otwartym z dużą, ładną działką położony w miejscowości Chotyłów, gm. Piszczac, ok 20km od Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 200m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny Salon-Kuchnia-Jadalnia-...

Chotyłów (Lubelskie, gm. Piszczac)

227 000 PLN (1 135 zł/m2)

6
2
200 m2
1980
15861865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27214396 15861865 Na sprzedaż nowoczesny dom typu bliźniak, w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Grabanów, nieopodal Białej Podlaskiej.Ostatni dostępny w tym roku (lipiec 2026).Nieruchomość posiada powierzchnię ok 138m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Salon ...

Grabanów (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

721 000 PLN (5 225 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15627862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22791403 15627862 Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w okolicach ul. Podleśnej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 115m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Salon-2 pokoje-Łazienka-Przedpokój-Wiatrołap-Przedsionek1 PIĘTRO:-2 pokoje-Kuchnia-Łazien...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

427 000 PLN (3 713 zł/m2)

5
2
115 m2
1985
15791321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25989599 15791321 Na sprzedaż dom położony w okolicach AWF-u i ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 185m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z wyjściem na duży taras z zejściem na podwórko-Kuchnia z jadalnią-Pokój-Hall-W...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

878 000 PLN (4 746 zł/m2)

7
2
185 m2
1985
15778741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25756244 15778741 Na sprzedaż siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi położone w miejscowości Kijowiec (21-512), gm. Zalesie, powiat Bialski.Na ogrodzonej w całości działce o powierzchni 2866m2 znajdują się:Dom o powierzchni 124m2, z nowym dachem z blachy z 2017 r...

Kijowiec (Lubelskie, gm. Zalesie)

277 000 PLN (2 234 zł/m2)

4
-
124 m2
1970
15777725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25736494 15777725 Na sprzedaż nowoczesny dom położony w Rakowiskach, zaledwie 2.5km od miasta Biała Podlaska.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 170m2, która dzieli się na:PARTER:-Przestronny, otwarty salon z kominkiem i wyjściem na taraspodwórko.-Sypialnia-Otwarta ...

Rakowiska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 244 000 PLN (7 318 zł/m2)

7
2
170 m2
2009
15870748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438451 15870748 Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2, usytuowany na działce ok 400 m2, położony w bardzo dobrej lokalizacji.Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako dom do zamieszkania, jak i pod cichą działalność gospodarczą (biuro,...

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

949 000 PLN (8 627 zł/m2)

5
2
110 m2
1978
15778736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25756242 15778736 Na sprzedaż oferujemy kamienicę z 1882 roku, usytuowaną w samym Śródmieściu Lublina, przy głównej ulicy Tysiąclecia. To niezwykle atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonałą ekspozycję i ogromny potencjał inwestycyjny. Budynek o powierzchni 1600 m...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

5 400 000 PLN (3 375 zł/m2)

11
-
1600 m2
1882
15882234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27658590 15882234 Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny gotowy do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 110.68 m² z ogrodem i garażem na osiedlu kameralnym w Rakowiskach!Układ pomieszczeń:Parter (powierzchnia użytkowa 52.56 m²):- salon z aneksem kuchennym - 23,97 m²,-...

Rakowiska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

890 000 PLN (7 607 zł/m2)

5
1
117 m2
2025
15802110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26256117 15802110 Segment z garażem 2 niezależne lokale Osiedle FrancuskaNa sprzedaż segment w zabudowie szeregowej, położony na Osiedlu Francuska w Biała Podlaska, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do obwodnicy miasta oraz planowanym połączeniem z...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

650 000 PLN (2 481 zł/m2)

4
1
262 m2
1997
15719051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24558570 15719051 Na sprzedaż: dom 400 m² + działka 585 m²ul. Sitnicka, Biała PodlaskaNa sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białej Podlaskiej. Idealna propozycja dla dużej rodziny lub jako inwestycja (np. pod...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

380 000 PLN (1 900 zł/m2)

2
1
200 m2
1991