• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 273

15878151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590041 15878151 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka zabudowana przedwojennym domem o konstrukcji drewnianej parterowym, z oryginalnymi piecami kaflowymi, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, oranżerii. Na działce znajduje się również wolnost...

Krasnystaw (Góry) (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

200 000 PLN (2 500 zł/m2)

2
-
80 m2
1930
15500817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19943754 15500817 Dom w Kęble Gmina Wąwolnica . pow. 130 m2, działka 900 m2 , Wszystkie media Dom umeblowany pod klucz! ...

Kębło (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

1 498 000 PLN (11 523 zł/m2)

4
-
130 m2
-
15823839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26606151 15823839 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNieruchomość zabudowana domem mieszkalnym jednorodzinnym, murowanym, wybudowanym w latach 80-tych XX wieku, w stanie surowym zamkniętym, z doprowadzonymi mediami w ładnej i spokojnej dzielnicy domów jednor...

Krasnystaw (Rońsko-kolonia) (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

320 000 PLN (1 818 zł/m2)

6
-
176 m2
1986
15867443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346708 15867443 Dom o powierzchni 157 m2 położony na działce 692 m2, w jednej z najbardziej pożądanych części Nałęczowa. To miejsce ma w sobie coś więcej niż tylko metry i ściany - oferuje klimat, spokój, prestiż uzdrowiskowego miasta, które od lat przyciąga osoby s...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

683 000 PLN (4 350 zł/m2)

6
2
157 m2
1969
15867156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336930 15867156 Dom o powierzchni 60 m2, położony na działce 2600 m2, w sercu urokliwej i spokojnej miejscowości Charz. Jest to miejsce, które zachwyca krajobrazami lessowych wąwozów, otwartymi polami i rozproszoną zabudową, a jednocześnie pozostaje na trasie turyst...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

448 000 PLN (7 467 zł/m2)

3
-
60 m2
1950
15449927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18821224 15449927 Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 380 m2, położona w doskonałej lokalizacji - Lublin, Sławin. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć miejsce zamieszkania z prowadzeniem działalności, jak również dla inwesto...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 670 000 PLN (4 395 zł/m2)

9
2
380 m2
1982
15697421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24131834 15697421 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu parterowego w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, który łączy w sobie nowoczesność i komfort, położony w spokojnej oraz bezpiecznej okolicy w Ciciborze Dużym (za kościołem w Rakowiskach)!Przestronny...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

630 000 PLN (5 431 zł/m2)

4
1
116 m2
2025
15731190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24787267 15731190 Dom jednorodzinny z ogrodem i garażem na osiedlu kameralnym w Rakowiskach!Dom piętrowy o  powierzchni użytkowej 110.68 m².Parter: - powierzchnia użytkowa 52.56 m²- salon z aneksem kuchennym - 23,97 m²- spiżarnia - 2,21 m²- wc - 1,45 m²- wiatrołap - 3...

Rakowiska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

595 000 PLN (5 219 zł/m2)

5
1
114 m2
2025
15887497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27784505 15887497 Atrakcyjny, funkcjonujący pensjonat z 5 apartamentami dla max 25 osób oraz ponad 200 m.kw dom w cichej okolicy.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokalNieruchomość złożona z (dom prywatny): ...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

1 980 000 PLN (3 356 zł/m2)

10
2
590 m2
2015
15821071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633142 15821071 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu parterowego jednorodzinnego w stanie deweloperskim, który łączy w sobie nowoczesność i komfort, położony w spokojnej oraz bezpiecznej okolicy w Ciciborze Dużym (za kościołem w Rakowiskach)!Przestronny i funkc...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

900 000 PLN (5 960 zł/m2)

4
1
151 m2
2025
15627859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22791406 15627859 Mam przyjemność zaprezentować Państwu  działki w atrakcyjnej lokalizacji: Oblasy - gm. Janowiec - pow. Puławski z bezpośrednim widokiem na Małopolski Przełom Wisły i Kazimierz Dolny.Działki o powierzchni łącznej  1,08 ha - powierzchnia poszczególnych...

Janowiec (Lubelskie, gm. Janowiec)

970 615 PLN (90 zł/m2)

3
2
10769 m2
1970
15707648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24324817 15707648 JASTKÓW Nowoczesne domy bliźniacze 10 minut od centrum Lublina Komfort. Przestrzeń. Bliskość natury. Nowy Jastków to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 10 minut ja...

Jastków (Lubelskie, gm. Jastków)

840 000 PLN (6 176 zł/m2)

5
2
136 m2
2025