• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 273

15601985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22225662 15601985 Na sprzedaż dom parterowy w miejscowości Michałki - 19 km od Białej Podlaskiej! kuchnia,salon,pokój,pokój,łazienka,korytarz.Dom zbudowany z białej cegły i pustaka. Na dachu położony jest eternit. W każdym z wyżej wymienionych pomieszczeń są okna plas...

Michałki (Lubelskie, gm. Rokitno)

300 000 PLN (4 167 zł/m2)

3
1
72 m2
1978
15844100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26821252 15844100 Jedyny w swoim rodzaju dom zbudowany z pasją. Ta posiadłość w Kijanach (gm. Spiczyn) zdecydowanie wymyka się definicjom. To nie jest zwyczajna oferta – to zaproszenie do świata, w którym każdy detal został przemyślany, a natura wchodzi do wnętrza. D...

Kijany (Lubelskie, gm. Spiczyn)

2 500 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
2
200 m2
2022
15849670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26978592 15849670 Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym w centrum Stoczka Łukowskiego Na sprzedaż nieruchomość położona w samym sercu malowniczego miasta Stoczek Łukowski. To idealna propozycja dla osób szukających domu z dużą działką, potencjałem aranżacyjnym or...

Stoczek Łukowski (Lubelskie, gm. Stoczek Łukowski)

550 000 PLN (2 619 zł/m2)

4
2
210 m2
1994
15836511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26712717 15836511 Do sprzedania duży dom w świetnej lokalizacji. W pobliżu cała infrastruktura miejska, potrzebna do codziennego funkcjonowania- szkoła, przedszkola, przystanek MPK, sklepy. Jednocześnie można cieszyć się bliskością natury- rzeczka, las, skansen, ogró...

Lublin (Sławin), Poli Gojawiczyńskiej

890 000 PLN (4 111 zł/m2)

6
2
216.5 m2
1981
14703095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 165770 14703095 Duży dom z działką 1,17ha Oblasy k. Kazimierza Dolnego i 6km od PuławNieruchomość znajduje się w miejscowości Oblasy, gm. Janowiec, niedaleko Puław i Kazimierza Dolnego. Jest to malowniczy teren Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Z położonego obok ...

Oblasy (Lubelskie, gm. Janowiec)

959 000 PLN (4 567 zł/m2)

5
1
210 m2
2007
15335060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16107279 15335060 Nieruchomość w otoczeniu zieleni. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej miejscowości Janówka, powiat Włodawski. Zaledwie 8km od Sławatycz oraz 5km od Hanny.Dom o powierzchni 100 mkw. położony ...

Janówka (Lubelskie, gm. Hanna)

239 000 PLN (2 390 zł/m2)

4
1
100 m2
1950
15437243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18530098 15437243 Wyjątkowe miejsca na nowe, spokojne życie na wsi!Oferuję Państwu dom znajdujący się w miejscowości Rusiły w województwie lubelskim. Rusiły sąsiadują z Podedwórzem - tutaj znajduje się szkoła podstawowa oddalona od domu o 1.5 km. Na całej trasie znajd...

Rusiły (Lubelskie, gm. Podedwórze)

350 000 PLN (4 545 zł/m2)

4
1
77 m2
1970
15793915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26054471 15793915 WYJĄTKOWA OFERTA! Dom Piętrowy z Dużą Działką w Prestiżowej Lokalizacji Chełma!Lokalizacja: Chełm, ul. Hrubieszowska (skrzyżowanie z ul. Ignacego Mościckiego)Szukasz domu z potencjałem, w idealnym miejscu, blisko centrum, ale jednocześnie z dużą prze...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

735 007 PLN (5 742 zł/m2)

6
2
128 m2
1970
15731513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24795148 15731513 Na sprzedaż dom dwurodzinny z dwoma niezależnymi wejściami w stanie deweloperskim z ogrodem na osiedlu kameralnym w Rakowiskach!Do wyboru możliwość zamieszkania na parterze lub na pierwszym piętrze. - powierzchnia użytkowa 55,5 m²- salon z aneksem ku...

Rakowiska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

340 000 PLN (6 182 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15746102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25069742 15746102 SIEDLISKO NA SPRZEDAŻ WISKI, woj. lubelskie Spokojna wieś Wiski, gm. Komarówka Podlaska 35 km od Białej Podlaskiej 160 km od Warszawy Marzysz o miejscu, gdzie natura spotyka się z ciszą, a czas zwalnia?To siedlisko to idealna przestrzeń na domek ca...

Wiski (Lubelskie, gm. Komarówka Podlaska)

175 000 PLN (2 917 zł/m2)

2
-
60 m2
1915
15417049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18060357 15417049 Oferujemy na sprzedaż dom znajdujący się w miejscowości Bubel Granna zaledwie 5 km od Janowa Podlaskiego. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 144m2 dodatkowo w bryle budynku jest jednostanowiskowy garaż o pow. 19,40m2.Nieruchomość położona bezpośredni...

Bubel-Granna (Lubelskie, gm. Janów Podlaski)

459 000 PLN (3 188 zł/m2)

4
2
144 m2
2010
15728911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24753973 15728911 Mam przyjemność zaprezentować klimatyczny dom w cichej i spokojnej okolicy. LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w miejscowości Baszki. Dojazd z domu do Lublina zajmuje zaledwie kilka minut.Ten dom to doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój, bli...

Baszki (Lubelskie, gm. Niemce)

1 490 000 PLN (8 235 zł/m2)

4
-
180.93 m2
-