• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 273

15715761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24499194 15715761 NieruchomośćNa sprzedaż wygodny i przestronny dom położony na zadbanej narożnej działce o powierzchni, w spokojnej i lubianej części Zamościa. To idealna propozycja dla rodziny, osób ceniących przestrzeń albo potrzebujących miejsca do pracy z domu.St...

Zamość (Lubelskie, gm. Zamość)

750 000 PLN (3 409 zł/m2)

4
2
220 m2
1976
15798375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy Dom pod Lublinem 26167069 15798375 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCMam do zaoferowania parterowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni ok. 137 mkw. nr budynku 1.aDomy połączone garażem104,27 mkw. to powierzchnia użytkowa domu, na ...

Lublin (Abramowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

980 000 PLN (7 153 zł/m2)

4
1
137 m2
2027
15714398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24461082 15714398  homfi prezentuje wyjątkową nieruchomość z duszą – dom z częścią handlową na działce 4,34 ha w Kolonii SławatyczeZ dala od zgiełku miasta, pośród zieleni, w sąsiedztwie rzeki Bug i rozległych łąk – znajduje się miejsce, które łączy w sobie sielski s...

Sławatycze-Kolonia (Lubelskie, gm. Sławatycze)

1 300 000 PLN (3 869 zł/m2)

8
2
336 m2
-
15812237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26470885 15812237 Na sprzedaż: Uroczy, murowany dom z dużą działką – Huszczka Mała - 5 km od Skierbieszowa. Około 20 km od Zamościa.Szukasz miejsca pełnego spokoju, zieleni i relaksu? Ten dom w Huszczce Małej to idealna propozycja dla kogoś, kto szuka swojego spokojne...

Huszczka Mała (Lubelskie, gm. Skierbieszów)

365 000 PLN (3 650 zł/m2)

3
1
100 m2
-
15756272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25248322 15756272 Dom wolnostojący w centrum Chełma, o powierzchni blisko 120 m², posadowiony na działce 307 m², po całkowitym remoncie. Obok budynku znajduje się garaż.Na parterze mieści się salon, przestronna kuchnia z meblami w zabudowie z litego drewna, łazienka o...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

757 000 PLN (6 308 zł/m2)

5
2
120 m2
1961
15792823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy segment przy Goździkowejjj 26026722 15792823 Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię!Segmentu o powierzchni użytkowej 129 m2 z garażem w bryle budynku.Dostępne są również segmenty o innych powierzchniach - zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.Zewnętrzne miejsce postojowe - c...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 065 000 PLN (8 256 zł/m2)

5
2
129 m2
2026
15528753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20575237 15528753 Powierzchnia użytkowa: 133 m²Powierzchnia działki: 1483 m²Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w spokojnej i malowniczej części Kazimierza Dolnego.Dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, został zbudowany w 2001 roku z pus...

Kazimierz Dolny (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

1 499 999 PLN (11 278 zł/m2)

5
2
133 m2
-
15767662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25531594 15767662 .Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 350 m², położony w miejscowości Szerokie, na ogrodzonej działce 20 arów. Spokojna okolica zapewnia ciszę i prywatność, a jednocześnie szybki dojazd do centrum Lublina. Rozkład pomieszczeń:Piwnica (pełna kond...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

2 899 000 PLN (8 283 zł/m2)

8
4
350 m2
-
15580122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21755665 15580122 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Porosiukach. Świetna lokalizacja i obecne zaawansowanie prac budowlanych domu są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających domów z dużym ogrodem pod samodzielną adaptację. Ten projekt to dos...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

709 000 PLN (3 775 zł/m2)

4
2
187.82 m2
2021
15372144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17045868 15372144 Prezentuję Państwu gotowy do zamieszkania elegancki, komfortowo urządzony dom położony w samym centrum Łukowa przy ulicy Elizy Orzeszkowej.Położony w cichej części miasta, oddalony od zgiełku miasta i głównych ulic, a zarazem wszystko blisko. Nieopo...

Łuków (Lubelskie, gm. Łuków)

1 080 000 PLN (6 000 zł/m2)

5
2
180 m2
-
15813052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26554067 15813052 Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o całkowitej powierzchni 230 m², położony w pięknej, zielonej i spokojnej dzielnicy z doskonałym dojazdem do Lublin. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, wygodę oraz wysoki standard życia blisko...

Kalinówka (Lubelskie, gm. Głusk)

1 599 000 PLN (7 995 zł/m2)

5
-
200 m2
2012
15711292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24395938 15711292 Dom w spokojnej okolicy, z ogromną działką 48 arów! Karolinów (gm. Ruda-Huta)Szukasz miejsca, które pozwoli Ci na ucieczkę od zgiełku miasta, a jednocześnie zapewni swobodny dostęp do najważniejszych udogodnień? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!Dom w K...

Karolinów (Lubelskie, gm. Ruda-Huta)

285 009 PLN (2 591 zł/m2)

3
1
110 m2
1981