• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 598

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15444181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690841 15444181 Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie zabudowy mieszkalno-usługowej, o dominującej funkcji...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 700 000 PLN (1 086 zł/m2)

5
1
1565 m2
-
15890650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882877 15890650 Na sprzedaż nowoczesny, środkowy segment położony na kameralnym osiedlu w Sławacinku Starym (od ul. Warszawskiej, Biała Podlaska).Nieruchomość posiada powierzchnię 125m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z jadalnią i wyjściem na ogróde...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 147 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
125 m2
2025
15890667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27882878 15890667 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej.Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2MRU) - ustala się podstawowe przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

169 000 PLN (168 zł/m2)

-
-
1006 m2
-
15852485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27033355 15852485 Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy Cicibór Duży osiedle RELAXOferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 110 m², zlokalizowany w miejscowości Cicibór Duży, na kameralnym i spokojnym osiedlu...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

790 000 PLN (988 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15826715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633279 15826715 Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe za szlabanem, *1 piętro, * winda, *młode...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 587 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15826709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633276 15826709 Mieszkanie na sprzedaż - ulica Bolesława Chrobrego w Białej Podlaskiej !Lokal o powierzchni 30,4 mkw znajduje się na pierwszym piętrze.Nieruchomość składa się z:- kuchni,- salonu,- przedpokoju,- łazienki,posiada balkon, piwnicę!Podlega negocjacji!Czy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

234 000 PLN (7 800 zł/m2)

1
1
30 m2
1956
15868261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369877 15868261 bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m² z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. KopernikaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kopernika w Białej Podl...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (6 484 zł/m2)

2
1
64 m2
1987
15777714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25736493 15777714 Marzysz o miejscu, gdzie dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodu słońca odbijającego się w tafli wody?W zielonej, spokojnej części Janowa Lubelskiego - Ruda - czeka przestrzeń, w której codzienność zwalnia.Na sprzedaż oferuję malo...

Ruda (Lubelskie, gm. Janów Lubelski)

988 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
8200 m2
-