• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 580

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15889557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27853027 15889557 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 73,5 m  z dużym balkonem i miejscem postojowym w cenie al. Racławickie - Lublin Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych loka...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

640 000 PLN (8 767 zł/m2)

4
1
73 m2
1997
15898015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28020393 15898015 Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego klimatyzowanego w Mikłusach o pow. 60 m2 na działce o pow. 2600 m2 Dom po gruntownej modernizacji w 2016 roku - klimatyzowany, elewacja oraz poddasze ocieplone styropianem i wełną, wymienione zostało: poszycie da...

Mikłusy (Lubelskie, gm. Trzebieszów)

480 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
60 m2
1979
15885320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27723668 15885320 Oferta skierowana dla 1 osoby, bez zwierząt. Mieszkanie 2-pokojowe w Snopkowie na nowym osiedlu przy ul. Parkowej, o powierzchni 36 m, które jest świetnym wyborem dla studentów i studentek lub osoby pracującej. Mieszkanie znajduje się na parterze, ...

Snopków (Lubelskie, gm. Jastków)

2 100 PLN (58 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
14796756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka budowlana, gm. Jastków 197075 14796756 Działka budowlana o powierzchni 6.200 m2, położona w miejscowości Józefów-Pociecha, gmina Jastków, tuż obok trasy Lublin-Warszawa (dojazd do trasy drogą asfaltową, 150m).Na obszarze obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Według PZ ...

Józefów-Pociecha (Lubelskie, gm. Jastków)

744 000 PLN

-
-
6200 m2
-
14796761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka inwestycyjna, gm. Jastków 197072 14796761 Działka inwestycyjna o powierzchni 7.700 m2, położona w miejscowości Józefów-Pociecha, gmina Jastków, tuż obok trasy Lublin-Warszawa (dojazd do trasy drogą asfaltową, 150m).Na obszarze obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Według ...

Józefów-Pociecha (Lubelskie, gm. Jastków)

1 540 000 PLN

-
-
7700 m2
-
14796765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka budowlana, gm. Jastków 197070 14796765 Działka budowlana o powierzchni 2.800 m2, położona w miejscowości Józefów-Pociecha, gmina Jastków, tuż obok trasy Lublin-Warszawa (dojazd do trasy drogą asfaltową, 150m). Na obszarze obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Według PZ...

Józefów-Pociecha (Lubelskie, gm. Jastków)

336 000 PLN

-
-
2800 m2
-
15797270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26140082 15797270 GRATKA DLA INWESTORA . Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni ok.135 m2 liczonej po podłodze ( w KW 101m2). Mieszkanie wybudowane w roku 2008 składa się z dwóch lokali 3 pokojowych z oddzielnymi kuchniami na piętrze III i IV do których jes...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

999 999 PLN (7 407 zł/m2)

6
2
135 m2
2005
15897987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28017372 15897987 Nowoczesny dom między Puławami a Kazimierzem w Parchatce ,130m plus garaż w bryle budynku, drugi wolnostojący z kanałem7×6×3,5m ,budynki gospodarcze. Działa 1300m2 ,ogrodzona, 300m2 kostki z odprowadzeniem deszczówki, nasadzenia z tarasami. Dom:sal...

Parchatka (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

105 000 PLN (656 zł/m2)

4
-
160 m2
2010