• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 594

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15889759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokojowe mieszkanie. Zwierzęta akceptowane 27861242 15889759 Do wynajęcia komfortowe, zadbane i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kwarcowej 36 w Lublinie, położone w nowoczesnej części miasta — w dzielnicy Węglinek. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania gotowego do wprowadzenia,...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15798388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Całoroczny domek letniskowy 2h od Warszawy 26167098 15798388 Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.Nieruchomość położona jest pod Lublinem, ale dzięki wygodnemu dojazdowi (około 2...

Łomnica (Lubelskie, gm. Urszulin)

595 000 PLN (7 933 zł/m2)

4
2
75 m2
2022
15881312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628186 15881312 Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą:-Salon-Duża Sypialnia-Pokój-Kuchnia z Jadalnią-Łazienka-Przedpokój-Kotłownia-Wiatrołap.Dom 2 lata temu przeszedł reno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

437 000 PLN (6 828 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15644946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23158603 15644946 Mieszkanie o powierzchni 60.75 m2  jest idealną propozycją dla rodziny z dziećmi, która szuka komfortu i funkcjonalności. W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, łazienka, kuchnia oraz przedpokój. Dodatkowym atutem jest balkon, który zapewnia dodat...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

499 000 PLN (8 317 zł/m2)

4
1
60 m2
1968
15826715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633279 15826715 Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe za szlabanem, *1 piętro, * winda, *młode...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 587 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15836673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26717426 15836673 #REZERWACJA#Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 38,77m2, znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-Sypialnia-Kuchnia z jada...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (9 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15831265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26690096 15831265 Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą zlokalizowanego bezpośrednio na...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2020
15871062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27455608 15871062 Na sprzedaż unikalny lokal inwestycyjny o powierzchni 38,5 m², który został funkcjonalnie podzielony na dwie w pełni niezależne mikrokawalerki. Nieruchomość już zarabia i stanowi gotowy model inwestycyjny bez konieczności dodatkowych nakładów czy zaa...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

475 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
2
38 m2
1960