• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 569

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15885321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27723669 15885321 Oferta mieszkania na Kalinowszczyźnie o powierzchni 37 m znajduje się w wieżowcu przy ul. Okrzei, zapewniając doskonałą lokalizację i dostęp do wszystkich udogodnień. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, posiada przestronny balkon oraz przynależy do ...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 400 PLN (39 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15884416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701806 15884416 Oferta mieszkania na Rogatce Warszawskiej - idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i bliskość miejskich udogodnień. Ta dobrze utrzymana, 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 54 m usytuowana jest na wysokim parterze w czteropi...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

520 000 PLN (9 630 zł/m2)

2
1
54 m2
1994
15877842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580760 15877842 Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, o wymiarach ok. 47 x 26 m, jest lekko nachylona, porośnięta trawą i posiada dojazd z trzech stron - od strony Dominowa (ul. Prześwit) oraz od strony ul. Wygodnej w kierunku Lublina i Wilczopola. Linia zabudo...

Wilczopole (Lubelskie, gm. Głusk)

271 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1230 m2
-
15895370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962207 15895370 Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim. Nieruchomość położona jest pod Lublinem, ale dzięki wygodnemu dojazdowi (około ...

Łomnica (Lubelskie, gm. Urszulin)

595 000 PLN (7 933 zł/m2)

4
2
75 m2
2022
15826939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633289 15826939 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BIAŁA PODLASKA, UL. SIDORSKA Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał! Biała Podlaska ul. Sidorska 4. piętro (bez windy) Powierzchnia: 61,47 m²W skład mieszkania wchodz...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

245 000 PLN (4 016 zł/m2)

4
1
61 m2
1976
15896470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27981130 15896470 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu interesujący grunt rolny , położony w sercu pojezierza łęczyńsko-włodawskiego, w miejscowości Okuninka (gmina Włodawa). Oferta dotyczy jednej działki z podziału uwidocznionego na zdjęciu - po więc...

Włodawa (Okuninka) (Lubelskie, gm. Włodawa)

25 000 PLN

-
-
321 m2
-
15846039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26873953 15846039 Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny realizowany według projektu Dom w maciejkach 2. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz estetyczną, ponadczasową architekturę.Podstawowe informacje:Lokalizacja: Zalesie ...

Zalesie (Lubelskie, gm. Łuków)

1 490 000 PLN (6 234 zł/m2)

6
3
239 m2
2018