• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 600

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973
15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15580610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21774735 15580610 Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni. Możliwość zamiany na inne grunty lub budynki w okolicy DZIAŁKA INWESTYCYJNA Międzyleś, gm. TucznaPowierzchnia: 5,1621 ha Cena: 29 PLNm² Nr ew. 3332 Najważniejsze atuty:Wydane warunki zabudowy możliwość...

Międzyleś (Lubelskie, gm. Tuczna)

690 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
51621 m2
-
14303822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23620 14303822 Działka budowlana 4249 m w atrakcyjnej lokalizacji Terespol przy ulicy Wojska Polskiego. Działka z wjazdem o szerokości 16m w dalszej części 35m szerokości - 106-146 m długości.Działka budowlana o powierzchni 4249 m2 położona w Terespolu w atrakcyjne...

Terespol (Lubelskie, gm. Terespol)

259 000 PLN (61 zł/m2)

-
-
4249 m2
-
15778735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25756250 15778735 Działka budowlana z MPZP + możliwość dokupienia działki rolnej Cicibór Duży, 5 min od Białej Podlaskiej! LokalizacjaCicibór Duży spokojna miejscowość położona zaledwie 5 minut od Białej Podlaskiej.Działka znajduje się wśród zabudowań, w najdalszej ...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

146 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1424 m2
-
15720062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24583794 15720062 # Możliwość zamiany na inną nieruchomość w innej lokalizacji.Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym Rossosz, powiat bialskiPowierzchnia użytkowa: 107 m²Powierzchnia całkowita: 212 m²Powierzchnia działki: 1000 m²Dom z garażem w bryle budynku, w ...

Rossosz (Lubelskie, gm. Rossosz)

135 000 PLN (637 zł/m2)

5
1
212 m2
1992
15678007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23807089 15678007 **Wyjątkowa Okazja - Nieruchomość Usługowa w Białej Podlaskiej na Sprzedaż**Sprzedaż, ostatnich wolnych działek w okolicy Fedorowicz w Białej Podlaskiej o powierzchni 5000m2. Położone nieopodal ważnego węzła komunikacyjnego, zapewniającego szybki dos...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 000 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
5000 m2
-