• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 599

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15519782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20369783 15519782 Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym. Składający się z piwnicy, parteru, piętra i strychu.Główne wymiary działki 46 x 175. Służebność przejazdu po działce. Zapraszam na prezentację.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezenta...

Zamość (Lubelskie, gm. Zamość)

299 000 PLN (1 759 zł/m2)

4
2
170 m2
1990
14933627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5037403 14933627 Szukasz wyjątkowej działki? Innej niż wszystkie? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam przepiękną, klimatyczną działkę budowlaną w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko miasta. Działka znajduje się w Dębowcu, zaledwie 10 minut drogi od Zamościa, ...

Dębowiec (Lubelskie, gm. Skierbieszów)

138 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
1509 m2
-
15590286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21975844 15590286 Oferujemy na wynajem lokal o głównych wymiarach 4,8 m x 6,15 m, który jest wyposażony w meble biurowe. Na tej samej kondygnacji są usytuowane dwa lokale o podobnej powierzchni które posiadają części wspólne takie jak: Kuchnia, wc, hol, klatka schodow...

Kraśnik (Lubelskie, gm. Kraśnik)

1 845 PLN (64 zł/m2)

11
-
29 m2
2014
15605815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 22313758 15605815 Oferujemy na sprzedaż piękną działkę w malowniczej okolicy składającą się z części mieszkalnej, zabudowanej starym domem drewnianym, budynkiem gospodarczym przerobionym na mieszkalny, stodołą.Pierwsze zdjęcie to wizualizacja.Około 60 procent działki...

Grabówki (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

358 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
10110 m2
-
15596919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22110951 15596919 Oferujemy na wynajem lokal składający się z dwóch lokali biurowych Kuchni, łazienki z wc, holu i klatki schodowej, który jest wyposażony w meble biurowe i kuchenne. Do lokalu przynależy parking  na siedem samochodów.Lokal przystosowany był na biuro i...

Kraśnik (Lubelskie, gm. Kraśnik)

2 845 PLN (45 zł/m2)

11
1
63 m2
2014
15893544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27913758 15893544 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu nieruchomości znajdującej się w doskonale skomunikowanej części Lublina, w dzielnicy Wrotków. LOKALIZACJA: Nieruchomość usytuowana je...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 000 PLN (31 zł/m2)

6
1
257 m2
-
15848770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26947643 15848770 Inwestycja z gotowym projektem i pozwoleniem – Łubcze, woj. lubelskieNa sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o ponadprzeciętnym potencjale – budynek po byłej Szkole Podstawowej z projektem rozbudowy i zmianą sposobu użytkowania na dom opieki dla osób s...

Łubcze (Lubelskie, gm. Jarczów)

1 320 000 PLN (812 zł/m2)

11
-
1625 m2
1991
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973