• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 581

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15897929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28012467 15897929 Na sprzedaż unikalna działka w Zezulinie Niższym o powierzchni 1 hektara, idealna zarówno pod inwestycję, jak i  miejsce do zamieszkania. Część budowlana, obejmująca około 2 000 m, zapewnia szerokie możliwości realizacji Twoich planów, podczas gdy po...

Zezulin Niższy (Lubelskie, gm. Ludwin)

140 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
10017 m2
-
15897930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28012472 15897930 Marzysz o własnym domu na spokojnych przedmieściach Białej Podlaskiej? Oto wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 30 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 800 do 1100 m każda, z wymiarami 25 m x 32 m, usytuowanych na rozbudowującym się osiedlu dom...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

200 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15897931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28012466 15897931 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1347 m, położona w miejscowości Wilczopole (woj. lubelskie, gmina Głusk), numer ewidencyjny 10353. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się okolicy, z bardzo dobrą komunikacją w kierunku Lub...

Wilczopole (Lubelskie, gm. Głusk)

296 400 PLN (220 zł/m2)

-
-
1347 m2
-
15897932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28012470 15897932 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. Lokal jest estetycznie...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (139 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
15891026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885796 15891026 Do wynajęcia w Lublinie na Czubach przy ul. Armii Krajowej, lokal handlowo - usługowy o pow. 35 mkw., składający się z jednego pomieszczenia oraz zaplecza. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Ogrzewanie centralne. Miejsca parkingowe przed bud...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 800 PLN (51 zł/m2)

1
-
35 m2
1990
15889557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27853027 15889557 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 73,5 m  z dużym balkonem i miejscem postojowym w cenie al. Racławickie - Lublin Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych loka...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

640 000 PLN (8 767 zł/m2)

4
1
73 m2
1997
15885322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27723670 15885322 Poszukujesz komfortowego, funkcjonalnego miejsca do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Ta kawalerka o powierzchni 22 m to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Położona tuż przy centrum, na terenie Miasteczka Akademickiego, zapewnia wygodę, bliskość atra...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
1
22 m2
1945
14866187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3624506 14866187 Działka pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, z możliwością podziału na 5 odrębnych działek Działka o pow. 5326m2, w Baranowie nad Wieprzem, przy asfaltowej drodze publicznej, z prądem, wodą i kanalizacją. Działka przeznaczona pod budownictwo m...

Baranów (Lubelskie, gm. Baranów)

115 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
5326 m2
-