• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 593

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15870940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27447557 15870940 Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3 459 m, z szerokością 32 metrów, położona w malowniczym Łuszczowie Pierwszym. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do natury i jednocześnie blis...

Łuszczów Pierwszy (Lubelskie, gm. Wólka)

320 000 PLN (93 zł/m2)

-
-
3459 m2
-
15891056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27885812 15891056 Przedstawiamy ofertę sprzedaży siedliska z domem o pow. 80 m2 i zabudowaniami gospodarczymi, na działce o powierzchni 5181 m, usytuowanego w malowniczej miejscowości Siennica Różana - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Krasnymstawem. To i...

Siennica Różana (Lubelskie, gm. Siennica Różana)

289 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
5818 m2
-
15891053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885819 15891053 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1373  m położona w Jastkowie - jednej z najpopularniejszych lokalizacji pod Lublinem.  Opis nieruchomości: - Lokalizacja: Jastków gm. Jastków- Powierzchnia działki: 1373 m - Zabudowa zagrodowa wolnostojąca z dopus...

Jastków (Lubelskie, gm. Jastków)

260 000 PLN (189 zł/m2)

-
-
1373 m2
-
15891028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885813 15891028 Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki siedliskowej o powierzchni 5181 m, usytuowanej w malowniczej miejscowości Siennica Różana - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Krasnymstawem. To idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu z...

Siennica Różana (Lubelskie, gm. Siennica Różana)

289 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
5818 m2
-
15885320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27723668 15885320 Oferta skierowana dla 1 osoby, bez zwierząt. Mieszkanie 2-pokojowe w Snopkowie na nowym osiedlu przy ul. Parkowej, o powierzchni 36 m, które jest świetnym wyborem dla studentów i studentek lub osoby pracującej. Mieszkanie znajduje się na parterze, ...

Snopków (Lubelskie, gm. Jastków)

2 100 PLN (58 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15881708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27645539 15881708 Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. 260 m2 położonego w Rąblowie na działce o pow. 8 300 mkw  Opis nieruchomości: Dom pow. 260 m2, składający się z:  Parter: - otwarty salonu z aneksem kuchennym   - dwie sypialnie - łazienka z WC - obszerna...

Rąblów (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

2 500 000 PLN (9 615 zł/m2)

8
8
260 m2
2014
15722026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24612898 15722026 Do wynajęcia hala o powierzchniach 2160 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hale znajdują się w Świdniku. Największa dostępna powierzchnia to 12 000 m2. Ściany hal zbudowane z płyt warstwowych z rdzeniem z wełny m...

Świdnik (Lubelskie, gm. Świdnik)

57 574 PLN (27 zł/m2)

11
-
2160 m2
-
15869116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401304 15869116 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m², zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie.Lokal składa się z:- trzech niezależnych pokoi- osobnej, widnej kuchni- łazienki- przedpokojuMieszkanie jest w stanie do zamieszkania,...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
1
47 m2
1970