• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 580

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15897603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28006854 15897603 JASTKÓW Nowoczesne domy bliźniacze 10 minut od centrum Lublina Komfort. Przestrzeń. Bliskość natury. Nowy Jastków to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 10 minut ja...

Jastków (Lubelskie, gm. Jastków)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

5
2
136 m2
2025
15897605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 28006888 15897605 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk masy upadłości Tadeusza Rataja, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w ramach postępowania upadłościowego LU1SGUp-s1022026 zaprasza do składania pisemnych ofert w konkursie na sp...

Aleksandrów (Aleksandrów) (Lubelskie, gm. Aleksandrów)

72 000 PLN (1 zł/m2)

-
-
86800 m2
-
15806652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26349811 15806652 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk masy upadłości Stanisława Kisiela, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w ramach postępowania upadłościowego LU1SGUp-s5142025 zaprasza do składania pisemnych ofert w konkursie na...

Ulan-Majorat (Stanisławów) (Lubelskie, gm. Ulan-Majorat)

10 000 PLN (1 zł/m2)

-
-
11100 m2
-
15848554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26942961 15848554 Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż — Lublin, ul. Onyksowa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Onyksowej w Lublinie (dzielnica Węglinek Południowy) &md...

Lublin (Węglin) (Lubelskie, gm. Lublin)

615 000 PLN (12 059 zł/m2)

3
-
51 m2
2017
15849670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26978592 15849670 Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym w centrum Stoczka Łukowskiego Na sprzedaż nieruchomość położona w samym sercu malowniczego miasta Stoczek Łukowski. To idealna propozycja dla osób szukających domu z dużą działką, potencjałem aranżacyjnym or...

Stoczek Łukowski (Lubelskie, gm. Stoczek Łukowski)

550 000 PLN (2 619 zł/m2)

4
2
210 m2
1994
15897550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28006368 15897550 Lokal użytkowy do wynajęcia - ul. 1 Maja - przy Placu Bychawskim - 50 m² Do wynajęcia lokal użytkowy po generalnym remoncie, położony przy ruchliwej ulicy 1 Maja 20 w Lublinie, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bychawskiego. Lokal znajduj...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15897514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 28005318 15897514 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do kontaktu w celu otrzymania szczegółowej oferty w formacie PDF.MPZP: TAK (PU tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej)Przeznaczenie podstawowe: obiekty produkc...

Lublin (Hajdów) (Lubelskie, gm. Lublin)

6 500 000 PLN (310 zł/m2)

-
-
21000 m2
-
15433276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek przy Wiśle 18429102 15433276 Na sprzedaż obiekt 1305 m2 z 2000 r., posadowiony na działce 8600 m2, Paprotnia.Idealny na dom opieki seniora, ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy, dom dziecka. Możliwa adaptacja na cele mieszkaniowe lub ośrodek jazdy konnej.Obiekt...

Paprotnia (Lubelskie, gm. Stężyca)

1 670 000 PLN (1 280 zł/m2)

10
-
1305 m2
-