• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 594

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15886354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27754471 15886354 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie na wynajem, o powierzchni 40m2, położone w świetnej lokalizacji Lublina, przy ul. Wolińskiego, na Wrotkowie. Mieszkanie ...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15656106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23406658 15656106 Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług podstawowych.Na sprzedaż działka o powierzchni 605 metrów kwadratowych. Długość to około 52 metry, w najszerszym miejscu ma około 15 metrów.Znajduje się ona kilkadziesi...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

350 000 PLN (579 zł/m2)

-
-
605 m2
-
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973
15859050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27163025 15859050 Nowoczesne mieszkanie z ogrodem na Sławinie komfort, przestrzeń i prywatnośćJeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z kameralną, zieloną okolicą ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedmiotem sprzedaży jest eleganckie mieszkanie ...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

915 000 PLN (14 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2016
15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15885661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27736645 15885661 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sumin, na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Nieruchomość o powierzchni 0,1872 ha, numer ewidencyjny 1611, o regularnym kształcie i wymiarach, sucha, niepodmokła. Działka posiada zapewni...

Sumin (Lubelskie, gm. Urszulin)

177 000 PLN (95 zł/m2)

-
-
1872 m2
-
15871820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27476211 15871820 Dom wolnostojący, parterowy w Jakubowicach Konińskich o powierzchni 200 mkw., posadowiony na działce o powierzchni 1900 mkw. Trzy sypialnie, dwie łazienki. Duży garaż. Oferta dostępna WYŁĄCZNIE za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLI...

Jakubowice Konińskie (Lubelskie, gm. Niemce)

1 630 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
2
200 m2
2000
15885662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27736644 15885662 Na sprzedaż ogrodzona działka budowlana położona w miejscowości Sumin, na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Nieruchomość o powierzchni 0,1132 ha, numer ewidencyjny 1610, o regularnym kształcie i wymiarach ok. 37 x 30 m. Teren suchy przez ...

Sumin (Lubelskie, gm. Urszulin)

217 000 PLN (192 zł/m2)

-
-
1132 m2
-