• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 597

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15883926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27685202 15883926 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1358 m2 położona w miejscowości Skrobów, gm. Lubartów. Według MPZP oznaczona jest symbolem RM - tereny zabudowy zagrodowej. Szerokość około 18 m, długość około 62 m z jednej strony, z drugiej około 79m. T...

Skrobów (Lubelskie, gm. Lubartów)

159 000 PLN

-
-
1358 m2
-
15877893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27583796 15877893 Na sprzedaż działka o powierzchni 5900 m2, położona w miejscowości Nowodwór Piaski, gm. LubartówDziałka w kształcie trójkąta o wymiarach około 107m103m148m, nieogrodzona, usytuowana przy drodze asfaltowej.Według miejscowego planu zagospodarowania prz...

Nowodwór-Piaski (Lubelskie, gm. Lubartów)

199 000 PLN

-
-
5900 m2
-
15849916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26982573 15849916 Rezerwacja do 14.08.2026 r.!Dom z 2021 roku, gotowy do zamieszkania, kompletnie umeblowany wraz z kuchnią w zabudowie wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt AGD.Super lokalizacja: Juliopol, gm. Siemień, około 14 km od Lubartowa, w cichej okolicy - pon...

Juliopol (Lubelskie, gm. Siemień)

950 000 PLN (5 404 zł/m2)

4
2
175.8 m2
2021
15877942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27585737 15877942 Na sprzedaż działka składająca się z dwóch numerów o łącznej powierzchni 3,16 ha położona w miejscowości Serniki.Teren idealny pod budowę obiektów o charakterze przemysłowym czy też do prowadzenia działalności gospodarczej lub fabrycznej. Działka o ...

Serniki (Lubelskie, gm. Serniki)

6 320 000 PLN

-
-
31600 m2
-
15877460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570383 15877460 Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji Lubartowa przy ulicy Lipowej. To oferta idealna dla osób, które szukają przestrzeni, a jednocześnie chcą mieszkać blisko centrum .Lokal o powierzchni...

Lubartów (Lubelskie, gm. Lubartów)

269 000 PLN (7 849 zł/m2)

2
1
34.27 m2
-
15872967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27509139 15872967 Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Skrobów, gm. Lubartów. Osiem działek budowlanych o powierzchni od 1314 m2 do 1340 m2.Działka o powierzchni 1339m2 w cenie 129 000 zł Działka o powierzchni 1340m2 w cenie 119 000 zł Działka o powie...

Skrobów (Lubelskie, gm. Lubartów)

129 000 PLN

-
-
1314 m2
-
14120289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2435345 14120289 Działka 2100m2 z domem z dobudówką, razem 4 pokoje z kuchnią, łazienką, we wsi Niedźwiada Duża, ok. 15 km od Kazimierza Dolnego. Piękne miejsce w pradolinie Wisły, charakterystyczne dla tych okolic krajobrazy. Dom o powierzchni całko...

Niedźwiada Duża (Lubelskie, gm. Łaziska)

230 000 PLN (1 769 zł/m2)

4
-
130 m2
1970
15850041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26986585 15850041 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana – Karczmiska, ul. Pogodna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2108 m² położona w miejscowości Karczmiska, gmina Karczmiska, powiat opolski, woj. lubelskie. Lokalizacja: Działka zlokalizowana jest przy ...

Karczmiska Pierwsze (Lubelskie, gm. Karczmiska)

139 000 PLN

-
-
2108 m2
-