• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 594

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15891132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27889501 15891132 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia magazynowo-produkcyjna, idealna pod działalność związaną z produkcją mebli, stolarnię, warsztat, magazynowanie towarów oraz wiele innych rodzajów działalności gospodarczej. Obiekt daje sz...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 598 PLN (31 zł/m2)

11
-
116 m2
-
15433276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek przy Wiśle 18429102 15433276 Na sprzedaż obiekt 1305 m2 z 2000 r., posadowiony na działce 8600 m2, Paprotnia.Idealny na dom opieki seniora, ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy, dom dziecka. Możliwa adaptacja na cele mieszkaniowe lub ośrodek jazdy konnej.Obiekt...

Paprotnia (Lubelskie, gm. Stężyca)

1 670 000 PLN (1 280 zł/m2)

10
-
1305 m2
-
15865693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27304860 15865693 Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej JadwigiOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m², położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.Mieszkanie składa się z:4 ustawnych pokoioddzielnej kuchniłazienki...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

425 000 PLN (5 903 zł/m2)

4
1
72 m2
1989
15891042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885825 15891042 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1413 m, położona w malowniczych Sieprawicach, w gminie Jastków. To wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy z łatwym dostępem do miasta. Lokalizacja i dostępność D...

Sieprawice (Lubelskie, gm. Jastków)

179 000 PLN (127 zł/m2)

-
-
1413 m2
-
15891046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27885824 15891046 Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej w własnym stawem o pow. 4500 m2 (45 ar) nad jeziorem Sumin gm Urszulin. Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową działkę rekreacyjną posiadająca dostęp do własnego stawu, możliwość zabudowy rekreacyjnej, id...

Sumin (Lubelskie, gm. Urszulin)

460 000 PLN (102 zł/m2)

-
-
4500 m2
-
15891027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885805 15891027 Na sprzedaż działka budowlana i inwestycyjna o powierzchni 145 mkw. Działka o wymiarach 10 m szerokości i 14,5 m długości. Na jej terenie dostępne są media - prąd oraz wodociąg Ta oferta dostępna jest WYŁĄCZNIE za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI C...

Bychawa (Lubelskie, gm. Bychawa)

119 000 PLN (821 zł/m2)

-
-
145 m2
-
15891055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885804 15891055 Do wynajęcia III kondygnacje (parter, I i II piętro) przy ul. Królewskiej, o łącznej powierzchni około 1100 mkw., w kamienicy przy ul. Królewskiej Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych kondygnacji, czy części kondygnacji.  Ogrzewanie gazowe wła...

Lublin (Stare miasto) (Lubelskie, gm. Lublin)

32 000 PLN (29 zł/m2)

12
-
1100 m2
1930
15891026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885796 15891026 Do wynajęcia w Lublinie na Czubach przy ul. Armii Krajowej, lokal handlowo - usługowy o pow. 35 mkw., składający się z jednego pomieszczenia oraz zaplecza. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Ogrzewanie centralne. Miejsca parkingowe przed bud...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 800 PLN (51 zł/m2)

1
-
35 m2
1990