• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 596

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15893180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27902924 15893180 Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 26 mkw. na I piętrze. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Meble widoczne na zdjęciu nie wchodzą w skład wyposażenia lokalu, ale istnieje możliwość wypożyczenia ...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

962 PLN (37 zł/m2)

1
-
26 m2
1975
15893178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27902926 15893178 Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 40 mkw. na Ii piętrze. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową.  Łazienka z wc na korytarzu do użytku wspólnego z innymi najemcami.  Cena netto najmu obejmuje czynsz...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 400 PLN (35 zł/m2)

3
-
40 m2
1975
15893176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27902922 15893176 Oferta sprzedaży działki budowlanej w Dominowie ul. Platynowa pow. 1500 m Podstawowe informacje: - Powierzchnia działki: 1500 m - Cena: do negocjacji (z możliwością atrakcyjnych ustaleń) - Lokalizacja: Dominów gm. Głusk - Dostęp: utwardzony dojazd...

Dominów (Lubelskie, gm. Głusk)

377 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15872339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490607 15872339 Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej.Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą:-Salon-Pokój-Kuchnia-Łazienka-PrzedpokójDo mieszkania przynależy również duża piwn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

233 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
36 m2
1957
15893177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27902927 15893177 Poznaj wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowej lub biurowej, położonej w samym sercu Białej Podlaskiej! Ten funkcjonalny lokal o powierzchni 78 m znajduje się na I piętrze eleganckiej kamienicy z 2007 roku, zapewniając kom...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 340 PLN (30 zł/m2)

3
-
78 m2
1990
15881312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628186 15881312 Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą:-Salon-Duża Sypialnia-Pokój-Kuchnia z Jadalnią-Łazienka-Przedpokój-Kotłownia-Wiatrołap.Dom 2 lata temu przeszedł reno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

437 000 PLN (6 828 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15879341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613315 15879341 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi 2+1,- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału (mieszkanie na wy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

284 000 PLN (7 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15862011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27221058 15862011 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Lublinie, z pięknym widokiem na panoramę Starego Miasta.Nieruchomość stanowi świetną propozycję inwestycyjną idealną pod wynajem. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz atrakcyjna lok...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

375 000 PLN (10 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1980