• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 579

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15871062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27455608 15871062 Na sprzedaż unikalny lokal inwestycyjny o powierzchni 38,5 m², który został funkcjonalnie podzielony na dwie w pełni niezależne mikrokawalerki. Nieruchomość już zarabia i stanowi gotowy model inwestycyjny bez konieczności dodatkowych nakładów czy zaa...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

475 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
2
38 m2
1960
15778731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25756249 15778731 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Czosnówka, nieopodal Białej Podlaskiej.Mamy do wyboru 14 opcji od 980m2 do 1750m2, 6 zostało już sprzedanych.Wodociąg i kanalizacja są przy drodze asfaltowej, a wniosek o przyłącze prąd...

Czosnówka (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

114 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
980 m2
-
15765655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25478744 15765655 Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.Układ:- salon z wyjściem na balkon,- trzy sypialnie,- kuchnia,- łazienka,-przedpokój.Dodatkowo do mieszkania przynależ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

275 000 PLN (4 583 zł/m2)

4
1
60 m2
1975
15826723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633274 15826723 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze gotowe do wprowadzenia!Oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,66 m², położone na 2. piętrze w dobrze skomunikowanej i atrakcyjnej lokalizacji. Lokal pierwotnie składał się z 3 pok...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

330 000 PLN (6 000 zł/m2)

2
1
55 m2
1982
15777723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25736502 15777723 Mieszkanie ul. Janowska 66BNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,80 m² z dużym balkonem (15 m²) oraz piwnicą (ok. 6 m²).Układ pomieszczeń:*3 pokoje*kuchnia*łazienka (wanna i prysznic)*osobne WC (z dodatkowym grzejnikiem elektrycznym)*p...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

485 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
62 m2
2005
15553503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21049949 15553503 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną zabudowana działkę, ulokowaną w dobrze skomunikowanej miejscowości Radawiec Duży, gmina Konopnica . Oferowany grunt o powierzchni całkowitej 8386 m2 usytuowany jest w pierwszej linii za...

Radawiec Duży (Lubelskie, gm. Konopnica)

465 000 PLN

-
-
8386 m2
-
15802958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26283357 15802958 Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 13 688 m 2 w doskonałej lokalizacji - Idealna na siedzibę firmy wymagającej bardzo dobrej widoczności. Działka położona przy ul. Mełgiewskiej w pierwszej linii zabudowy. Pełna własność. Lokalizacja :...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 623 440 PLN

-
-
13688 m2
-