• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 592

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15877765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27578482 15877765 Dom, w którym od razu czujesz spokójW Jaszczowie (gmina Milejów) czeka na Ciebie komfortowy dom wolnostojący z 2013 roku, położony na dużej, zielonej działce 3400 m². To miejsce dla osób, które chcą mieć swoją przestrzeń, oddech od miasta i prawdziwy...

Jaszczów (Lubelskie, gm. Milejów)

890 000 PLN (7 355 zł/m2)

5
2
121 m2
2013
15863820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy 2 pokojowy apartament w centrum Lublina 27257563 15863820 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się w kompleksie łączącym nowo powstałe apartamentowce z postindustrialną zabudową. Wysokość pomieszczeń powyżej 3 m jest dodatkowym atutem....

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

699 900 PLN (17 946 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15787291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 25924050 15787291 Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów położonej w gminie Adamów.Ta malownicza wieś z bogatą historią, znajduje się na lubelszczyźnie w powiecie łukowskim. Przepływa przez nią rzeka Motwica i rozciąga się rozległy Las Gułowski. Tu posiadamy do spr...

Gułów (Lubelskie, gm. Adamów)

190 000 PLN

-
-
6700 m2
-
15770721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25561990 15770721 Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do miasta - ta oferta może być idealnym rozwiązaniem. Przedstawiamy działkę budowlaną o powierzchni 1000 m², położoną w malowniczej m...

Nasutów (Lubelskie, gm. Niemce)

250 000 PLN (250 zł/m2)

1
-
1000 m2
-
15428784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18362519 15428784 Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujący grunt budowlany położony w malowniczej miejscowości Natalin w gminie Jastków. Działka o powierzchni 1372 mkw. zlokalizowana jest pomiędzy ulicami Satelitarną i Śniegówką...

Natalin (Lubelskie, gm. Jastków)

229 000 PLN

-
-
1372 m2
-
15433276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek przy Wiśle 18429102 15433276 Na sprzedaż obiekt 1305 m2 z 2000 r., posadowiony na działce 8600 m2, Paprotnia.Idealny na dom opieki seniora, ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy, dom dziecka. Możliwa adaptacja na cele mieszkaniowe lub ośrodek jazdy konnej.Obiekt...

Paprotnia (Lubelskie, gm. Stężyca)

1 670 000 PLN (1 280 zł/m2)

10
-
1305 m2
-
15867002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27333050 15867002 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu wyjątkową nieruchomość budowlaną, położoną w miejscowości Siedliska Drugie, w gminie Fajsławice. Prezentowany grunt o łącznej powierzchni 4282 m² składa się z trzech działek, tworząc przestron...

Fajsławice (Siedliska drugie) (Lubelskie, gm. Fajsławice)

260 000 PLN

-
-
4282 m2
-
15795177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26090602 15795177 Szukasz działki, która nie tylko oferuje spokojną lokalizację, ale także realne możliwości zabudowy? Ta nieruchomość w Wilczopolu, gm. Głusk, to propozycja, która łączy funkcjonalność z walorami przyrodniczymi. Co zyskujesz: 121...

Wilczopole (Lubelskie, gm. Głusk)

295 000 PLN

-
-
1210 m2
-