• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 584

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15433276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek przy Wiśle 18429102 15433276 Na sprzedaż obiekt 1305 m2 z 2000 r., posadowiony na działce 8600 m2, Paprotnia.Idealny na dom opieki seniora, ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy, dom dziecka. Możliwa adaptacja na cele mieszkaniowe lub ośrodek jazdy konnej.Obiekt...

Paprotnia (Lubelskie, gm. Stężyca)

1 670 000 PLN (1 280 zł/m2)

10
-
1305 m2
-
15890650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882877 15890650 Na sprzedaż nowoczesny, środkowy segment położony na kameralnym osiedlu w Sławacinku Starym (od ul. Warszawskiej, Biała Podlaska).Nieruchomość posiada powierzchnię 125m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z jadalnią i wyjściem na ogróde...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 147 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
125 m2
2025
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15890667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27882878 15890667 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej.Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2MRU) - ustala się podstawowe przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

169 000 PLN (168 zł/m2)

-
-
1006 m2
-
15887336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780864 15887336 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z aneksem kuchennym-Sypialnia-Łazienka-PrzedpokójDodatkowo do l...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

207 000 PLN (7 138 zł/m2)

2
1
29 m2
1970
15772657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25615719 15772657 Na sprzedaż trzypiętrowy dom z 1995r. Miejscowość: Łuków, ul. Kleeberga Cicha i spokojna okolica z widokiem na drzewa i pola! Powierzchnia działki: 550 m² zadbana, ogrodzona, z licznymi drzewkami i krzewami Na działce znajduje się garaż Dom z cegł...

Łuków (Lubelskie, gm. Łuków)

799 000 PLN (2 854 zł/m2)

9
2
280 m2
1995
15881312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628186 15881312 Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą:-Salon-Duża Sypialnia-Pokój-Kuchnia z Jadalnią-Łazienka-Przedpokój-Kotłownia-Wiatrołap.Dom 2 lata temu przeszedł reno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

427 000 PLN (6 672 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15836673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26717426 15836673 #REZERWACJA#Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 38,77m2, znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-Sypialnia-Kuchnia z jada...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (9 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1974