• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 586

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15896603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984034 15896603 Na sprzedaż funkcjonujący i w pełni wyposażony ośrodek Wypoczynkowy nad jeziorem Krasne - tzw.  gotowiec inwestycyjny przynoszący zysk - z własną linią brzegową i infrastrukturą wypoczynkową - powierzchnia 6,7 ha (67 000 m).  Infrastruktura i Udogod...

Krasne (Krzywe) (Lubelskie, gm. Uścimów)

8 000 000 PLN (119 zł/m2)

11
-
67000 m2
1995
15896614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27984032 15896614 Mieszkanie o powierzchni około 45 m, które czeka właśnie na Ciebie. To świetna opcja dla studentów i młodych pracujących, którzy cenią sobie bliskość uczelni, dobrą komunikację i przystępne ceny. W mieszkaniu znajdziesz dwa pokoje, z czego jeden je...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
1935
15896606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27984029 15896606 Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m (całkowitej 270 m), usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2950 m. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o wymiarach 42 m szerokoś...

Zemborzyce Podleśne (Lubelskie, gm. Konopnica)

1 850 000 PLN (6 852 zł/m2)

5
2
270 m2
2006
15896600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984027 15896600 Działka inwestycyjna w Skowieszynku o powierzchni 4 212 mkw z budynkiem o pow. 60 m2, przeznaczonym na sklep spożywczy lub działalność agroturystyczną, 3 km od Kazimierza Dolnego, przy skrzyżowaniu trasy PuławyKarczmiskaOpole LubelskieKazimierz Dolny...

Skowieszynek (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

690 000 PLN (164 zł/m2)

11
-
4212 m2
1990
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973
15896610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27984038 15896610 Dom ma 80mkw, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc, woda zimna z wodociągu, podgrzewana bojlerem elektrycznym, ogrzewanie centralne zasilane z kuchni kaflowej. Na podłodze terakota i deski. Drzwi drewniane, okna drewniane i dach- do wymiany. Na...

Kiełczewice Górne (Lubelskie, gm. Strzyżewice)

397 000 PLN (4 963 zł/m2)

3
1
80 m2
1960
15896598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27984025 15896598 Działka inwestycyjna w Skowieszynku o powierzchni 4 212 mkw z budynkiem o pow. 60 m2, przeznaczonym na sklep spożywczy lub działalność agroturystyczną, 3 km od Kazimierza Dolnego, przy skrzyżowaniu trasy PuławyKarczmiskaOpole Lubelskie Kazimierz Doln...

Skowieszynek (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

690 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
4212 m2
-
15896607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27984037 15896607 Działka siedliskowa o powierzchni 0,7ha w Kiełczewicach Górnych, wymiary 36,8x191m. Siedlisko stanowi 5 budynków (dom, obora murowana, stodoła drewniana, garaże, kuchnia letnia) oraz sad. Teren oznaczony jako RP , posiada zaświadczenie o prawie odb...

Kiełczewice Górne (Lubelskie, gm. Strzyżewice)

397 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
7000 m2
-