• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 586

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15872806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27502104 15872806 Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie położone w Lublinie , na osiedlu Sławinek przy ul. Powstańców Śląskich. Nieruchomość o powierzchni ok. 87,30 m² usytuowana jest ...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

800 000 PLN (9 195 zł/m2)

4
-
87 m2
-
15875343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525521 15875343 Złap wiosenny sezon i zacznij budowę bez tracenia miesięcy na papierologię. Szukasz działki nad Jeziorem Białym, ale przeraża Cię wizja wycinki drzew, wyrównywania terenu i biegania po urzędach za pozwoleniami? Ta oferta rozwiązuje wszystkie te prob...

Orchówek (Lubelskie, gm. Włodawa)

245 000 PLN

-
-
1004 m2
-
15882389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27661541 15882389 Przestań liczyć koszty remontu. Wprowadź się na gotowe!Szukasz mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, które nie wydrenuje Twojego portfela na start? Przy dzisiejszych cenach materiałów i ekip wykończeniowych, kupowanie do remontu rzadko się opłaca.Ma...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

399 000 PLN (7 530 zł/m2)

3
-
52.99 m2
2019
15873177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27523081 15873177 WAŻNE: Ostatnie zdjęcie w galerii to wizualizacja pokazująca potencjał tego domu po wykończeniu. Pozostałe zdjęcia przedstawiają stan faktyczny.Potrzebujesz 500 m² powierzchni pod dachem? Oto gotowa baza pod Twój biznes.Sprzedam siedlisko w miejscowo...

Kowersk (Lubelskie, gm. Bychawa)

220 000 PLN

-
-
3750 m2
-
15875270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525580 15875270 Obecna cena to zaledwie 12,37 złm² za teren, na którym możesz budować. Przy tej kwocie to ogłoszenie to matematyczna anomalia na lokalnym rynku. Oferta skierowana do pierwszego zdecydowanego inwestora.Szukasz przestrzeni, w której zbudujesz swój pryw...

Kolonia Góra Puławska (Lubelskie, gm. Puławy)

172 000 PLN

-
-
13902 m2
-
15875540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526194 15875540 Szukasz działki, która nie wymaga kompromisów między świętym spokojem a dostępem do cywilizacji? Ta nieruchomość to gotowa karta pod projekt Twojego wymarzonego domu, oferująca rzadką kombinację prywatności i doskonałej infrastruktury.KLUCZOWE PARAME...

Dragany (Lubelskie, gm. Wysokie)

109 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15848554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26942961 15848554 Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż — Lublin, ul. Onyksowa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Onyksowej w Lublinie (dzielnica Węglinek Południowy) &md...

Lublin (Węglin) (Lubelskie, gm. Lublin)

639 000 PLN (12 529 zł/m2)

3
-
51 m2
2017
15876123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27531254 15876123 Nowoczesna kawalerka z balkonem i garażem ul. Operowa Lublin Na wynajem funkcjonalna i komfortowa kawalerka o powierzchni blisko 31 m², położona w nowoczesnym budynku z 2017 roku przy ul. Operowej w Lublinie. To idealna propozycja dla ...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
-
30 m2
2017