• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 599

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15875085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27525505 15875085 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość położoną w Trawnikach, w spokojnej i malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miast. Działka znajduje się w rejonie oznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem RM.Najważniejsze informację: Działka ...

Trawniki (Lubelskie, gm. Trawniki)

199 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973
15872642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27499413 15872642 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni aż 4500 m² w samym sercu Dominowa w gminie Mełgiew.Atuty nieruchomości: Wymiar działki: Działka o wymiarach 22x194 m, co zapewnia dużą przestronność i elastyczność przy planowaniu inwestycji ora...

Dominów (Lubelskie, gm. Mełgiew)

299 000 PLN

-
-
4500 m2
-
15875137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27525570 15875137 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę rolno-budowlaną położoną w malowniczych Klinach, w gminie Głusk. To idealne miejsce dla każdego, kto marzy o stworzeniu swojego wymarzonego domu w spokojnej i zielonej okolicy, z jednoczesnym bł...

Kliny (Lubelskie, gm. Głusk)

190 000 PLN

-
-
6396 m2
-
15872666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27499447 15872666 Oferta dotyczy działki o powierzchni 1200 m², położona w gminie Mełgiew w miejscowości ŻURAWNIKI – w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Szukasz miejsca pod wymarzony dom lub inwestycję w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem...

Żurawniki (Lubelskie, gm. Mełgiew)

119 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15893180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27902924 15893180 Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 26 mkw. na I piętrze. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Meble widoczne na zdjęciu nie wchodzą w skład wyposażenia lokalu, ale istnieje możliwość wypożyczenia ...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

962 PLN (37 zł/m2)

1
-
26 m2
1975
15893178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27902926 15893178 Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 40 mkw. na Ii piętrze. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową.  Łazienka z wc na korytarzu do użytku wspólnego z innymi najemcami.  Cena netto najmu obejmuje czynsz...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 400 PLN (35 zł/m2)

3
-
40 m2
1975
15893176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27902922 15893176 Oferta sprzedaży działki budowlanej w Dominowie ul. Platynowa pow. 1500 m Podstawowe informacje: - Powierzchnia działki: 1500 m - Cena: do negocjacji (z możliwością atrakcyjnych ustaleń) - Lokalizacja: Dominów gm. Głusk - Dostęp: utwardzony dojazd...

Dominów (Lubelskie, gm. Głusk)

377 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
1500 m2
-