• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 596

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15850041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26986585 15850041 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana – Karczmiska, ul. Pogodna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2108 m² położona w miejscowości Karczmiska, gmina Karczmiska, powiat opolski, woj. lubelskie. Lokalizacja: Działka zlokalizowana jest przy ...

Karczmiska Pierwsze (Lubelskie, gm. Karczmiska)

139 000 PLN

-
-
2108 m2
-
15892446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898777 15892446 Nowoczesny dom 121 m² w okolicy Jeziorek MiędzyrzeckichNa sprzedaż komfortowy i nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2020 roku, położony w spokojnej i słonecznej okolicy Jeziorek Międzyrzeckich. Idealne miejsce dla rodzin ceniących wygodę, funkc...

Międzyrzec Podlaski (Lubelskie, gm. Międzyrzec Podlaski)

790 000 PLN (6 529 zł/m2)

5
2
121 m2
2020
15890650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882877 15890650 Na sprzedaż nowoczesny, środkowy segment położony na kameralnym osiedlu w Sławacinku Starym (od ul. Warszawskiej, Biała Podlaska).Nieruchomość posiada powierzchnię 125m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z jadalnią i wyjściem na ogróde...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 147 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
125 m2
2025
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15885056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716120 15885056 #REZERWACJA#Na sprzedaż przytulny dom, środkowy segment, z pięknie zagospodarowaną działką, położony na osiedlu Francuska w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 131,4 m.kw., w skład której wchodzą:PARTER:-Przestronny salon-Kuchnia-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

577 000 PLN (4 121 zł/m2)

6
2
140 m2
1990
15890667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27882878 15890667 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej.Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2MRU) - ustala się podstawowe przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

169 000 PLN (168 zł/m2)

-
-
1006 m2
-
15887336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780864 15887336 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z aneksem kuchennym-Sypialnia-Łazienka-PrzedpokójDodatkowo do l...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

207 000 PLN (7 138 zł/m2)

2
1
29 m2
1970
15805380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26305155 15805380 #REZERWACJA#Na sprzedaż nowy, środkowy segment w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Sławacinek Stary (nieopodal Lewiatana), zaledwie 3km od Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 115.6m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestro...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

587 000 PLN (5 104 zł/m2)

5
1
115 m2
2025