• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 602

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15433276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek przy Wiśle 18429102 15433276 Na sprzedaż obiekt 1305 m2 z 2000 r., posadowiony na działce 8600 m2, Paprotnia.Idealny na dom opieki seniora, ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy, dom dziecka. Możliwa adaptacja na cele mieszkaniowe lub ośrodek jazdy konnej.Obiekt...

Paprotnia (Lubelskie, gm. Stężyca)

1 670 000 PLN (1 280 zł/m2)

10
-
1305 m2
-
12612577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92771 12612577 Dęblin skomercjalizowana ROI ~9% kamienica w Dęblinie przy drodze krajowej, w ciągu handlowym. Kamienica w samym sercu miejscowości Dęblin. Jest to świetna inwestycja i gwarancja stabilnego, comiesięcznego przychodu. W lokalu na parterze mieści się o...

Dęblin (Lubelskie, gm. Dęblin)

1 016 260 PLN (3 080 zł/m2)

6
-
330 m2
2001
15787621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25931507 15787621 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych (1250 m2 każda) , położonych w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w gminie Mełgiew - w miejscowości Krępiec, przy ul. Olimpijczyków . To propozycja ski...

Krępiec (Lubelskie, gm. Mełgiew)

275 000 PLN

-
-
1250 m2
-
15893770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27920500 15893770 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferta sprzedaży przestronnego, wysokiego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 74 m², położonego na parterze kameralnego, zadbanego bloku z końca lat 50. w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina – n...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

688 000 PLN (9 297 zł/m2)

3
-
74 m2
1959
15888303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27808992 15888303 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINOWA INWESTYCJA – JUŻ W SPRZEDAŻY WYBIERZ SWOJĄ LEPSZĄ POŁOWĘ Prawdziwy DOM z przestrzenią. Poczuj swobodę i komfort życia.Super lokalizacja! Lublin Sławin ✨ Dlaczego warto?✔ 149 m² powierzchni użytko...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 295 000 PLN (8 691 zł/m2)

5
-
149 m2
2026
15787290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25924049 15787290 Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów , malowniczej wsi na lubelszczyźnie, z bogatą historią.Wieś położona w powiecie łukowskim, gmina Adamów. Przepływa przez nią rzeka Motwica i rozciąga się rozległy Las Gułowski. Tu posiadamy do sprzedaży dom dr...

Gułów (Lubelskie, gm. Adamów)

190 000 PLN (2 969 zł/m2)

3
-
64 m2
1950
15787291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 25924050 15787291 Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów położonej w gminie Adamów.Ta malownicza wieś z bogatą historią, znajduje się na lubelszczyźnie w powiecie łukowskim. Przepływa przez nią rzeka Motwica i rozciąga się rozległy Las Gułowski. Tu posiadamy do spr...

Gułów (Lubelskie, gm. Adamów)

190 000 PLN

-
-
6700 m2
-
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973