• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 596

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15719053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24558568 15719053 SPRZEDAŻ WYMARZONY DOM W POROSIUKACH!  Z GARAŻEM W BRYLE BUDYNKU  Stan deweloperski 100 m² Działka 389 m² Ogród Taras Ogrzewanie podłogowe Gotowy do zamieszkania!Szukasz miejsca, gdzie komfort spotyka się z naturą? Mamy coś absolutnie wyjątkow...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

540 000 PLN (5 400 zł/m2)

4
1
100 m2
2025
15778736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25756242 15778736 Na sprzedaż oferujemy kamienicę z 1882 roku, usytuowaną w samym Śródmieściu Lublina, przy głównej ulicy Tysiąclecia. To niezwykle atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonałą ekspozycję i ogromny potencjał inwestycyjny. Budynek o powierzchni 1600 m...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

5 400 000 PLN (3 375 zł/m2)

11
-
1600 m2
1882
15778731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25756249 15778731 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Czosnówka, nieopodal Białej Podlaskiej.Mamy do wyboru 14 opcji od 980m2 do 1750m2, 6 zostało już sprzedanych.Wodociąg i kanalizacja są przy drodze asfaltowej, a wniosek o przyłącze prąd...

Czosnówka (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

114 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
980 m2
-
15433276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek przy Wiśle 18429102 15433276 Na sprzedaż obiekt 1305 m2 z 2000 r., posadowiony na działce 8600 m2, Paprotnia.Idealny na dom opieki seniora, ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy, dom dziecka. Możliwa adaptacja na cele mieszkaniowe lub ośrodek jazdy konnej.Obiekt...

Paprotnia (Lubelskie, gm. Stężyca)

1 670 000 PLN (1 280 zł/m2)

10
-
1305 m2
-
15890132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27871986 15890132 Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, zlokalizowaną w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Lublina - na Węglinie, przy ul. Gołębiej . Prezentowana działka o powierzchni 3249 m² usytuowana jest w pierwszej l...

Lublin (Lublin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 798 500 PLN

-
-
3250 m2
-
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15887846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27795681 15887846 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową, malowniczo położoną w miejscowości Wojszyn, w gminie Janowiec. Prezentowana działka o imponującej powierzchni całkowitej 15 664 m² usytuowana jest w pierwszej ...

Wojszyn (Lubelskie, gm. Janowiec)

629 000 PLN

-
-
15000 m2
-
15787290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25924049 15787290 Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów , malowniczej wsi na lubelszczyźnie, z bogatą historią.Wieś położona w powiecie łukowskim, gmina Adamów. Przepływa przez nią rzeka Motwica i rozciąga się rozległy Las Gułowski. Tu posiadamy do sprzedaży dom dr...

Gułów (Lubelskie, gm. Adamów)

190 000 PLN (2 969 zł/m2)

3
-
64 m2
1950