• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 644

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15885661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27736645 15885661 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sumin, na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Nieruchomość o powierzchni 0,1872 ha, numer ewidencyjny 1611, o regularnym kształcie i wymiarach, sucha, niepodmokła. Działka posiada zapewni...

Sumin (Lubelskie, gm. Urszulin)

177 000 PLN (95 zł/m2)

-
-
1872 m2
-
15871820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27476211 15871820 Dom wolnostojący, parterowy w Jakubowicach Konińskich o powierzchni 200 mkw., posadowiony na działce o powierzchni 1900 mkw. Trzy sypialnie, dwie łazienki. Duży garaż. Oferta dostępna WYŁĄCZNIE za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLI...

Jakubowice Konińskie (Lubelskie, gm. Niemce)

1 630 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
2
200 m2
2000
15885662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27736644 15885662 Na sprzedaż ogrodzona działka budowlana położona w miejscowości Sumin, na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Nieruchomość o powierzchni 0,1132 ha, numer ewidencyjny 1610, o regularnym kształcie i wymiarach ok. 37 x 30 m. Teren suchy przez ...

Sumin (Lubelskie, gm. Urszulin)

217 000 PLN (192 zł/m2)

-
-
1132 m2
-
15886285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751531 15886285 Mieszkanie, Lublin, ul. Radości, 3 pokoje, 60,5m2Opis mieszkania: - niski blok, piętro: 44 - powierzchnia mieszkania: 60,5 m2- salon, kuchnia, 3 oddzielne pokoje, łazienka i oddzielne wc - duży balkon na całą szerokość salonu - czynsz ok 800 zł- odrę...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

580 000 PLN (9 587 zł/m2)

3
1
60.5 m2
1982
15877893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27583796 15877893 Na sprzedaż działka o powierzchni 5900 m2, położona w miejscowości Nowodwór Piaski, gm. LubartówDziałka w kształcie trójkąta o wymiarach około 107m103m148m, nieogrodzona, usytuowana przy drodze asfaltowej.Według miejscowego planu zagospodarowania prz...

Nowodwór-Piaski (Lubelskie, gm. Lubartów)

199 000 PLN

-
-
5900 m2
-
15877942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27585737 15877942 Na sprzedaż działka składająca się z dwóch numerów o łącznej powierzchni 3,16 ha położona w miejscowości Serniki.Teren idealny pod budowę obiektów o charakterze przemysłowym czy też do prowadzenia działalności gospodarczej lub fabrycznej. Działka o ...

Serniki (Lubelskie, gm. Serniki)

6 320 000 PLN

-
-
31600 m2
-
15883926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27685202 15883926 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1358 m2 położona w miejscowości Skrobów, gm. Lubartów. Według MPZP oznaczona jest symbolem RM - tereny zabudowy zagrodowej. Szerokość około 18 m, długość około 62 m z jednej strony, z drugiej około 79m. T...

Skrobów (Lubelskie, gm. Lubartów)

159 000 PLN

-
-
1358 m2
-