• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 602

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
14396432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2705198 14396432 Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z własnością budynków stanowiących odrębny od gruntu przedmiot własności. Działki o łącznej powierzchni 4 023 m2 o numerach ewidencyjnych 34010 i 34012, obręb nr 0023.Teren zabudowa...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 930 000 PLN (1 102 zł/m2)

11
-
1752 m2
-
15879350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613312 15879350 Komfortowa kawalerka o powierzchni 35.11 m2, gotowa do wprowadzenia od zaraz - bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem - wszystkie meble oraz sprzęty widoczne na zdjęciach pozostają w cenie, co czyni ją idealną pro...

Lublin (Czuby północne) (Lubelskie, gm. Lublin)

398 000 PLN (11 371 zł/m2)

2
1
35 m2
2008
15872339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490607 15872339 Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej.Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą:-Salon-Pokój-Kuchnia-Łazienka-PrzedpokójDo mieszkania przynależy również duża piwn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

233 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
36 m2
1957
15879341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613315 15879341 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi 2+1,- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału (mieszkanie na wy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

284 000 PLN (7 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15684728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23909085 15684728 PAKIET INWESTYCYJNY 3 LOKALE FUNKCJA MIESZKALNA + USŁUGOWA LUBLIN Wieniawa, ul. GodebskiegoNa sprzedaż trzech niezależnych lokali o łącznej powierzchni 147 m², zlokalizowanych na parterze oraz piętrze -1 (z wyjściem na dziedziniec) kamienicy w je...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

880 000 PLN (5 986 zł/m2)

11
-
147 m2
1937
15893544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27913758 15893544 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu nieruchomości znajdującej się w doskonale skomunikowanej części Lublina, w dzielnicy Wrotków. LOKALIZACJA: Nieruchomość usytuowana je...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 000 PLN (31 zł/m2)

6
1
257 m2
-
15882558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27668838 15882558 Do sprzedania grunt inwestycyjny o powierzchni 7 366 mkw., położony w miejscowości Kurów, tuż przy trasie ekspresowej S12S17. Działka znajduje się w odległości około 600 metrów od wjazduzjazdu z trasy, co zapewnia łatwy dostęp do głównych dróg komuni...

Kurów (Lubelskie, gm. Kurów)

667 500 PLN (91 zł/m2)

-
-
7366 m2
-
15884635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27707991 15884635 Są takie miejsca, gdzie czas zwalnia.Gdzie cisza naprawdę istnieje.W miejscowości Typin, w otoczeniu natury i ciszy, znajduje się siedlisko, które daje coś więcej niż przestrzeń daje spokój, oddech i poczucie bycia u siebie.Na ponad hektarowej dział...

Typin (Lubelskie, gm. Tomaszów Lubelski)

590 000 PLN (4 917 zł/m2)

4
1
120 m2
1950