• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 584

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15884272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698386 15884272 Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub stabilną lokatą kapitału? Ta nieruchomość to świetna okazja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie.Położenie w ścisłym centrum Lublin, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasto oraz...

Lublin (Stare miasto) (Lubelskie, gm. Lublin)

549 000 PLN (10 358 zł/m2)

3
1
53 m2
1958
15869116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401304 15869116 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m², zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie.Lokal składa się z:- trzech niezależnych pokoi- osobnej, widnej kuchni- łazienki- przedpokojuMieszkanie jest w stanie do zamieszkania,...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15877010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560266 15877010 Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać.Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m², p...

Lublin (Węglin północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

610 000 PLN (16 053 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15871063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27455605 15871063 Wyobraź sobie miejsce, gdzie codziennie budzisz się w ciszy, tuż przy ścianie lasu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Lublina. Ta wyjątkowa działka w Motyczu to propozycja dla osób, które nie uznają kompromisów tylko ...

Motycz (Lubelskie, gm. Konopnica)

770 000 PLN (159 zł/m2)

-
-
4857 m2
-
15777714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25736493 15777714 Marzysz o miejscu, gdzie dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodu słońca odbijającego się w tafli wody?W zielonej, spokojnej części Janowa Lubelskiego - Ruda - czeka przestrzeń, w której codzienność zwalnia.Na sprzedaż oferuję malo...

Ruda (Lubelskie, gm. Janów Lubelski)

988 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
8200 m2
-
12399444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 736197 12399444 Działka w samym centrum Kazimierza Dolnego przy Rynku z wszystkimi mediami na działce. Działka budowlana o powierzchni 929m2 tuż przy Rynku w ścisłym centrum Kazimierza Dolnego malowniczo położona na tle Kościoła Farnego i Zespołu Zamkowego na tereni...

Kazimierz Dolny (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

1 999 000 PLN (2 152 zł/m2)

-
-
929 m2
-
15895370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962207 15895370 Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim. Nieruchomość położona jest pod Lublinem, ale dzięki wygodnemu dojazdowi (około ...

Łomnica (Lubelskie, gm. Urszulin)

595 000 PLN (7 933 zł/m2)

4
2
75 m2
2022
15872666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27499447 15872666 Oferta dotyczy działki o powierzchni 1200 m², położona w gminie Mełgiew w miejscowości ŻURAWNIKI – w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Szukasz miejsca pod wymarzony dom lub inwestycję w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem...

Żurawniki (Lubelskie, gm. Mełgiew)

119 000 PLN

-
-
1200 m2
-