• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 583

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15894737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948413 15894737 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu unikatową zabudowaną nieruchomość zlokalizowaną w historycznym centrum miejscowości Kamionka, w powiecie lubartowskim. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 432 m2 usytuowana jest w pierwszej l...

Kamionka (Lubelskie, gm. Kamionka)

179 000 PLN (2 983 zł/m2)

2
-
60 m2
1920
15894636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27947972 15894636 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w miejscowości Wola Sernicka, w gminie Serniki. Oferta dotyczy jednej działki z podziału uwidocznionego na...

Wola Sernicka (Lubelskie, gm. Serniki)

169 000 PLN

-
-
2125 m2
-
15875270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525580 15875270 Obecna cena to zaledwie 12,37 złm² za teren, na którym możesz budować. Przy tej kwocie to ogłoszenie to matematyczna anomalia na lokalnym rynku. Oferta skierowana do pierwszego zdecydowanego inwestora.Szukasz przestrzeni, w której zbudujesz swój pryw...

Kolonia Góra Puławska (Lubelskie, gm. Puławy)

172 000 PLN

-
-
13902 m2
-
15875540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526194 15875540 Szukasz działki, która nie wymaga kompromisów między świętym spokojem a dostępem do cywilizacji? Ta nieruchomość to gotowa karta pod projekt Twojego wymarzonego domu, oferująca rzadką kombinację prywatności i doskonałej infrastruktury.KLUCZOWE PARAME...

Dragany (Lubelskie, gm. Wysokie)

109 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15893544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27913758 15893544 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu nieruchomości znajdującej się w doskonale skomunikowanej części Lublina, w dzielnicy Wrotków. LOKALIZACJA: Nieruchomość usytuowana je...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 000 PLN (31 zł/m2)

6
1
257 m2
-
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973
15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15870187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27422903 15870187 Działka inwestycyjna o powierzchni 110 000 m2, zlokalizowana w miejscowości Czerniejów. Nieruchomość przeznaczona pod realizację inwestycji w zakresie:* farmy fotowoltaicznej* magazynów energiiDziałka stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów z sek...

Czerniejów (Lubelskie, gm. Jabłonna)

1 998 000 PLN (18 zł/m2)

-
-
110000 m2
-