• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 275

15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15890650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882877 15890650 Na sprzedaż nowoczesny, środkowy segment położony na kameralnym osiedlu w Sławacinku Starym (od ul. Warszawskiej, Biała Podlaska).Nieruchomość posiada powierzchnię 125m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z jadalnią i wyjściem na ogróde...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 147 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
125 m2
2025
15433276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek przy Wiśle 18429102 15433276 Na sprzedaż obiekt 1305 m2 z 2000 r., posadowiony na działce 8600 m2, Paprotnia.Idealny na dom opieki seniora, ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy, dom dziecka. Możliwa adaptacja na cele mieszkaniowe lub ośrodek jazdy konnej.Obiekt...

Paprotnia (Lubelskie, gm. Stężyca)

1 670 000 PLN (1 280 zł/m2)

10
-
1305 m2
-
15870748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438451 15870748 Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2, usytuowany na działce ok 400 m2, położony w bardzo dobrej lokalizacji.Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako dom do zamieszkania, jak i pod cichą działalność gospodarczą (biuro,...

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

949 000 PLN (8 627 zł/m2)

5
2
110 m2
1978
15719053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24558568 15719053 SPRZEDAŻ WYMARZONY DOM W POROSIUKACH!  Z GARAŻEM W BRYLE BUDYNKU  Stan deweloperski 100 m² Działka 389 m² Ogród Taras Ogrzewanie podłogowe Gotowy do zamieszkania!Szukasz miejsca, gdzie komfort spotyka się z naturą? Mamy coś absolutnie wyjątkow...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

540 000 PLN (5 400 zł/m2)

4
1
100 m2
2025
15778736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25756242 15778736 Na sprzedaż oferujemy kamienicę z 1882 roku, usytuowaną w samym Śródmieściu Lublina, przy głównej ulicy Tysiąclecia. To niezwykle atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonałą ekspozycję i ogromny potencjał inwestycyjny. Budynek o powierzchni 1600 m...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

5 400 000 PLN (3 375 zł/m2)

11
-
1600 m2
1882
15787290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25924049 15787290 Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów , malowniczej wsi na lubelszczyźnie, z bogatą historią.Wieś położona w powiecie łukowskim, gmina Adamów. Przepływa przez nią rzeka Motwica i rozciąga się rozległy Las Gułowski. Tu posiadamy do sprzedaży dom dr...

Gułów (Lubelskie, gm. Adamów)

190 000 PLN (2 969 zł/m2)

3
-
64 m2
1950
15888303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27808992 15888303 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINOWA INWESTYCJA – JUŻ W SPRZEDAŻY WYBIERZ SWOJĄ LEPSZĄ POŁOWĘ Prawdziwy DOM z przestrzenią i komfortem. Poczuj swobodę.Super lokalizacja! Lublin Sławin ✨ Dlaczego warto?✔ 149 m² powierzchni użytkowej ...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 295 000 PLN (8 691 zł/m2)

5
-
149 m2
2026
15798388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Całoroczny domek letniskowy 2h od Warszawy 26167098 15798388 Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.Nieruchomość położona jest pod Lublinem, ale dzięki wygodnemu dojazdowi (około 2...

Łomnica (Lubelskie, gm. Urszulin)

595 000 PLN (7 933 zł/m2)

4
2
75 m2
2022
15881312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628186 15881312 Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą:-Salon-Duża Sypialnia-Pokój-Kuchnia z Jadalnią-Łazienka-Przedpokój-Kotłownia-Wiatrołap.Dom 2 lata temu przeszedł reno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

437 000 PLN (6 828 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15882234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27658590 15882234 Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny gotowy do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 110.68 m² z ogrodem i garażem na osiedlu kameralnym w Rakowiskach!Układ pomieszczeń:Parter (powierzchnia użytkowa 52.56 m²):- salon z aneksem kuchennym - 23,97 m²,-...

Rakowiska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

890 000 PLN (7 607 zł/m2)

5
1
117 m2
2025