• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 359

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15826715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633279 15826715 Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe za szlabanem, *1 piętro, * winda, *młode...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 587 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15826709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633276 15826709 Mieszkanie na sprzedaż - ulica Bolesława Chrobrego w Białej Podlaskiej !Lokal o powierzchni 30,4 mkw znajduje się na pierwszym piętrze.Nieruchomość składa się z:- kuchni,- salonu,- przedpokoju,- łazienki,posiada balkon, piwnicę!Podlega negocjacji!Czy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

234 000 PLN (7 800 zł/m2)

1
1
30 m2
1956
15868261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369877 15868261 bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m² z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. KopernikaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kopernika w Białej Podl...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (6 484 zł/m2)

2
1
64 m2
1987
15887336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780864 15887336 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z aneksem kuchennym-Sypialnia-Łazienka-PrzedpokójDodatkowo do l...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

207 000 PLN (7 138 zł/m2)

2
1
29 m2
1970
15777723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25736502 15777723 Mieszkanie ul. Janowska 66BNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,80 m² z dużym balkonem (15 m²) oraz piwnicą (ok. 6 m²).Układ pomieszczeń:*3 pokoje*kuchnia*łazienka (wanna i prysznic)*osobne WC (z dodatkowym grzejnikiem elektrycznym)*p...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

485 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
62 m2
2005
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973
15890092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27868856 15890092 Przestronne mieszkanie do remontu. Położone na IV piętrze w wieżowcu z windą, mieszkanie o powierzchni 57,7 m składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach 20 m, 10 m i 9 m. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i umożliwia dowolną aranżację...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

472 000 PLN (8 281 zł/m2)

3
1
57 m2
1990
15826939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633289 15826939 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BIAŁA PODLASKA, UL. SIDORSKA Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał! Biała Podlaska ul. Sidorska 4. piętro (bez windy) Powierzchnia: 61,47 m²W skład mieszkania wchodz...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

260 000 PLN (4 262 zł/m2)

4
1
61 m2
1976
15889557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27853027 15889557 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 73,5 m  z dużym balkonem al. Racławickie - Lublin Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina - al. Racławic...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

670 000 PLN (9 178 zł/m2)

4
1
73 m2
1997
15879352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613314 15879352 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, obok Zofilasku, przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 45.91m2, znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą:-Salon (z możliwością połączenia z kuchnią)-Kuc...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

317 000 PLN (7 044 zł/m2)

3
1
45 m2
1969