• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie Lublin

Znalezionych ofert: 27

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15745525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25061889 15745525 Na sprzedaż: pierwsze piętro i poddasze w segmencie szeregowym – dwa mieszkania w cenie jednego.Lublin, ul. Kochanowskiego Wyjątkowa oferta dla inwestora, rodziny lub osób szukających przestrzeni z potencjałem! Sprzedaję pierwsze piętro i poddasze do...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

709 000 PLN (3 772 zł/m2)

6
2
187.97 m2
-
15112455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10103864 15112455 Na sprzedaż piękna willa w stylu toskańskim. Poczuj włoski klimat w centrum miasta. Piękna rezydencja z basenem w toskańskim stylu zlokalizowana jest w Lublinie. Konstantynów to doskonała lokalizacja, podróż z domu do centrum zajmuje 10 min., do Al....

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 100 000 PLN (8 857 zł/m2)

6
2
350 m2
2013
15680161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23824770 15680161 Dom w atrakcyjnej lokalizacji – idealny dla rodziny lub inwestoraNa sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni użytkowej 125 m² z możliwością adaptacji poddasza, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość znajduje się na dużej, piękn...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

1 279 000 PLN (8 305 zł/m2)

4
2
154 m2
1985
15517694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20319654 15517694 Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Wapiennej w Lublinie.LOKALIZACJA:Ten domapartament przy ulicy Wapiennej w Lublinie cieszy się doskonałą lokalizacją. Znajduje się w samym sercu miasta, co zapewnia łatwy dostęp do wiel...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 099 000 PLN (8 034 zł/m2)

5
-
136.8 m2
2022
15331770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16025697 15331770 Przedstawiam Państwu połówkę bliźniaka, położoną na lubelskim Sławinie.LOKALIZACJASławin to dzielnica Lublina położona w jego zachodniej części. Dominuje tu niska jednorodzinna zabudowa. Bliskość Ogrodu Botanicznego UMCS oraz Muzeum Wsi Lubelskiej, o...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 195 000 PLN (4 705 zł/m2)

9
4
254 m2
1990
15625457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22721647 15625457 Atrakcyjny dom w Lublinie – doskonała lokalizacja, ogromny potencjał aranżacyjnyPrzedstawiamy nieruchomość położoną w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Ruckiego w Lublinie, która oferuje ogromny potencjał zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestyc...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

1 100 000 PLN (6 111 zł/m2)

7
3
180 m2
-
14131762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 103973 14131762 Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość składająca się z pięknie zagospodarowanej działki o powierzchni 656m2 zabudowanej domem wolnostojącym z garażem w bryle budynku. Budynek został wybudowany z bardzo dobrych materiałów, m.in.: ściany domu wykonan...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 900 000 PLN (4 859 zł/m2)

8
-
391 m2
1997
15756442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25253757 15756442 Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w drugiej linii zabudowy przy ulicy Abramowickiej w Lublinie. Ulica Abramowicka jest jedną z głównych arterii miasta, biegnącą od ul. Władysława Kunickiego ...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

999 999 PLN (7 143 zł/m2)

5
2
140 m2
2025
15647825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 23241384 15647825 Niespotykana nieruchomość o powierzchni całkowitej około 1600m2 położona na działce wielkości 7211m2, z przepięknie zagospodarowanym ogrodem i oczkiem wodnym. Ta unikatowa rezydencja wykończona jest w najwyższym standardzie i znajduje się w prestiż...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 900 000 PLN (5 563 zł/m2)

9
-
1600 m2
2003
15235988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13491936 15235988 Wolnostojący dom na dużej, bardzo dobrze urządzonej działce. Oferujemy Państwu funkcjonalny, przytulny dom w lubianej przez klientów dzielnicy Szerokie. Dwie kondygnacje z wyraźnym rozdziałem strefy dziennej od sypialnej, duży salon połączony z jadal...

Lublin (Szerokie) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 490 000 PLN (8 371 zł/m2)

5
2
178 m2
2006
15534906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 145 m2 20713785 15534906 Dom wolnostojący o powierzchni ok. 145 m2, na działce 643 m² - idealny dla rodziny lub inwestoraZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu z 1975 roku, położonego na obrzeżach miasta, w wyjątkowo cichej i spokojnej lokalizacji przy ślep...

Lublin (Kośminek) (Lubelskie, gm. Lublin)

895 000 PLN (6 172 zł/m2)

4
2
145 m2
1975
14521563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ekskluzywny prestiżowy bliźniak 2824888 14521563 Ekskluzywny, prestiżowy dom z 2021r w stanie deweloperskim do wykończenia we własnym zakresie. Wybudowany z materiałów wysokiej jakości. Na parterze salon z aneksem kuchennym, gabinet, łazienka. W salonie można zamontować kominek. Z salonu wyjście na...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 300 000 PLN (11 818 zł/m2)

4
2
110 m2
2021